May 2013

Juliette Barnes ft. Rayna James - Wrong Song

29. may 2013 at 9:39 | PeTiŠka || Pétina
Nemůžu se té blonďaté potvory nabažit. Strašně jsem si zamilovala Hayden Panettiere a i když jsem teď zanedbávala nový (mimochodem celkem kladně hodnocený) seriál Nashville, kde si slečna hraje celkem zákařenou mrchu, můj obdiv k ní stoupl. Může se holka jako já zakoukat do holky? :D Věřte, že může. A já se vsadím, že kdybych byla chlap, tak jsem stoprocentně na blondýny! :D No, ale to už je od tématu článku. Tady prostě zveřeňuji jednu písničku ze soundtracku z onoho výše zmiňovaného seriálu. Líbí se mi ;)

!!!

Finally! I passed my final school-leaving exams!

26. may 2013 at 11:18 | PeTiŠka || Pétina |  Vlastní rubrika
Stále tak trochu nemůžu uvěřit tomu, že veškerá maturita je za mnou a to ke všemu ÚSPĚŠNĚ! Před zkouškama jsem nevěřila, že ten den vůbec může přijít, že vůbec něco takového může existovat. Přišlo mi to jen jako nějaká 'zkouška z dospělosti', o které se jen povídá, ale nikdy nemůže přijít, abych jí zažila na vlastní kůži. A teď už mám tři dny po a pořád se z toho ještě tak trochu vzpamatovávám (vlastně, pořád ještě tak dospávám - jsem věčně unavená, dokonce se mi o maturitě už zdálo. Ano, že jsem to měla vše před sebou. Děkuji, nechci!)

(opravdu já před maturitou!)

Tím chci říct, že takové nervy už si nechci dlouho zažít (i když myslím, že během zkouškového se zblázním, až budu na vysiké škole :D). Připadala jsem si poslední týden opravdu jako nenormální člověk. Jako někdo, kdo nad sebou ztrácí absolutně kontrolu - neustálé brečení, deprese, nejezení, přecházení s učením z místnosti do místnosti, tupé civění někam do místa a třeba na několik minut. Prostě hnus. Naštěstí, včera jsem byla posedět už s pár lidmi, kteří to mají stejně úspěšně za sebou, jako já. Byli jsme na večeři a asi na 3-4 hodinky jsme poseděli, abychom si sdělili své pocity a zážitky. A jak říkám - naštěstí jsem takový 'magor' nebyla sama. Bylo nás víc s úplně stejnými rituály před maturitou. Tak jsme se nad tím společně zasmáli a už si jen užívat tu pohodu!:)