February 2013

o.6 Best Friends

14. february 2013 at 12:07 | PeTiŠka || Pétina
Dnešním tématem obrázků jsem zvolila Nejlepší přátelství, protože i já jedno takové mám a za nic a nikoho bych neměnila. Myslím, že bohužel ne každému se poštěstí najít člověka, který bude tak zvaně jeho spřízněnou duší, kdo bude jeho druhé já, v kom bude mít absolutní důvěru. Nejlepší přátelé se v dnešní době hledají dost těžko a já sama jsem byla v tomhle ohledu párkrát zklamána.

Nicméně, trpělivost přinesla své a já mám tu nejlepší kamarádku pod sluncem.
Je to kamarádka ze základky, začaly jsme se spolu bavit víc asi v osmé třídě a od té doby se to s námi táhne, jsme nerozlučná dvojka (i když poslední dobou je nám málo času trochu překážkou). Můřu tedy říct, že zhruba 6 let spolu - to je strašné:D. Přesto stále žasnu, že si máme neustále o čem povídat, ať už je to důležité, či sebemenší blbost (no a taky strašně rády pomlouváme, klasika).

Naše fáze přátelství už je na takové úrovni, že kolikrát řekneme tu samou věc naráz, že kolikrát jedna začne o něčem mluvit a druhá už ví, co bude následovat ,že kolikrát ani mluvit nemusíme, abychom věděly, o co jde. Kdykoliv je jedné na nic, druhá je ochotná přijet a pomoct. Nikdy jsme se nepohádaly, akorát na sebe vrčíme a ve finále změníme téma nebo si z toho uděláme srandu. Věčně za sebe něco platíme a nikdo neřeší, kolik komu dlužíme. K narozeninám, svátkům, Vánocům si většinou nic nekupujeme, protože nevíme co, a zajdeme si radši na náš milovaný tatarák. Ráno, když se probudíme u někoho, následuje většinou záchvat smíchu, aniž bychom věděly, proč se vlastně smějeme. My se vlastně smějeme pořád něčemu :D Když vidí jedna brečet druhou, rozbrečí se i ta druhá. Každý už zná většinou jako nerozlučnou dvojici.
Taky máme každá řetízek s půlkou srdíčka a nápisem best friends :)) <3
Tak asi takové je mé nejlepší přátelství a já bych pro něj vraždila, opravdu. Nedokážu si ani představit, kdyby se mělo něco pokazit nebo kdybych o ní měla přijít. Erhghr, radši nad tím ani nepomýšlet.
Tak, já jsem se asi vykecala z toho, co potřebuji, i když jsem si jistá, že bych mohla psát klidně ještě tak hodinu, jaké my jsme duo :D :) Ale..teď už bych mohla dát ty fotky a doufat, že všichni jednou budou mít (nebo pokud mají, ať jim vydrží!) takové přátelství, jako mám já.o.4 Kaulitz twins

3. february 2013 at 22:31 | PeTiŠka || Pétina
Jako další si zvolím klasiku, na které jsem asi zakládala veškerý svůj (nejen) blogový život. Abych to vysvětlila, mé blogování bylo především v okruhu Tokio Hotel (a samozřejmě také z velké části pořád je). Takže mi přišlo vhod umístit ty dva jako další z mých oblíbených celebrit, protože oni do mého života budou patřit snad už navždy (tohle zná většina z nás :)) ).

. . ať budou vypadat jakkoliv, vždycky to pro mne budou něco jako..Bohové! ^^