Dokončené povídky

26. december 2011 at 13:00 | PeTiŠka |  Dokončené
Pokud máte nadání v tanci, netoužíte po ničem jiném, než ho co nejvíce dokázat veřejnosti. Vaše požadavky se zvyšují a zvyšují, až Vás to může dohnat až k šílenství. A to doslova. Mladý Bill má podobné cíle a ještě se musí vypořádat s přicházejícím zalíbením k vlastnímu trenérovi. Zvládne se s tím vším vypořádat a nepropadne čirému zoufalství?


>> SENSITIVE PORNOGRAPH << twincest
Tom touží být úspěšným malířem a poměrně se mu jeho přání splní. Jednoho dne mu přijde do cesty Bill, jakožto obdivovatel. Chlapci si spolu porozumí, ovšem Billův otec je poněkud problémový. Ale to přeci nemůže být pro lásku překážkou. Nebo ano?>>FALL INTO THE HYSTERIA << twincest // psáno s Lenna W.K.T
Sláva je snad pro každého teenagera lákavá. Peníze, sláva, večírky, zábava, to všechno, co nás aspoň trochu láká. Vše má ale své meze a to včetně slávy, pokud stoupne do nebezpečných výšin. Pak se to může celé zvrhnout v jedno velké peklo a dost efektivně zaútočit na naše duše, psychyku. Jak s tím bojují Tokio dvojčata? Vzdají se, nebo to vezmou jako svůj životní boj?>>THE TREASURE FROM PHILIPPINES << Tom/Kay One, Billshido / psáno se Saline A.
Znají se jen nepatrně z tisků, televizí a společných akcí. Každý z dvou mladíků si žije svůj život. Osud jím ale zkříží osud, když se Kay odváží oslovit divokého Toma a zvědavost jim poskytne něco, co oba naprosto zmátne. V nejistotě se pokouší dostat jeden k druhému, ale žárlivé dvojče může být přítěží, krom vlastní zmatenosti.Život jako loutkové divadlo není zrovna příjemný. Především kvůli tomu, že Vy jste ta loutka, která si musí nechat tahat za šňůrky, jen aby mohla přežít. Někdy může ale i loutkaři zjihnout tvrdé srdce a riskovat pro svou 'rekvizitu' život.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama