December 2011

Tecnicolor - by Aliss-R-Aleman

30. december 2011 at 12:00 | PeTiŠka
Něco opět trochu odvážnějšího:P Od Aliss, která dokonale vystihla. . .no všechno prostě. Okolí a především kluky. . . ty těla ^^ No zírala jsem an to asi půl hodiny prvně, abych se přiznala:D Větší provedení dávám radši pod perex :)

imagebam.com


The magic inside us 7.

29. december 2011 at 18:00 | PeTiŠka |  The magic inside us

Když procházeli kolem vesele skotačících Nebelvirských, Bill se po nich ohlédl a vyhledal pohled svého bratra. Vyslal mu pohledem zprávu o sklíčenosti a smutku v jeho nitru. Jak sebezapření z něj děla jiného- smutného člověka. Stále věřil, že Moudrý klobouk tenkrát před čtyřmi lety udělal chybu. Měl v sobě možná Zmijozelské vlohy, ale ne tolik, jako si myslel, ze má ty Nebelvirské. Nemluvil o tom, celkově, když uz se bavil, škola nebyla jeho oblíbené téma. Byl spíše tichy, ale když už něco řekl, ať lidé z jeho koleje chtěli nebo ne, museli souhlasit a to z Billa začalo dělat právoplatného člena Zmijozelu a přestali si jej dobírat. Alespoň to byla mala útěcha za to, kolik oběti za toto přetvarovaní Bill musel denně složit.

Tom se jen povzbudivě usmál a chvilková nepozornost zapříčinila, že jej Georg shodil do velké hroudy sněhu. Bill se pro sebe usmál a dohnal Natálii. Vlastně ano. Když si nevšímal věci, které ani nemusel a věnoval se jen jejím přednostem, ml ji rád, byla to krásna a nesmírně nadaná čarodějka.

O PÁR MĚSÍCŮ POZDĚJI

Heart of the world 1.-3. - by Imanka

29. december 2011 at 12:00 | PeTiŠka |  Heart of the world
Jsem tu s dalším nápadem, čím trochu zaplnit blog (i když sem moc nikdo nechodí, nevadí). A to komixem, který byl opět zkreslen Allegator, ovšem autorje někdo jiný, neznám:) Nicméně jsem se rozhodla přeložit to až do konce, tak snad se mi to podaří, snad mě to neomrzí!:) Takže tady jsou první tři 'stránky' komixu. Enjoy it:)
BTW. - nějaké větné spojení mi nic moc neříkají, takže se to snažím překládat tak, aby to dalo rozum (nemusí to být doslově, ale jistou spojitost to dává;) ).
Autor: Imanka
Ilustrace: Allegator
Překlad do ČJ: PeTiŠka


Like a gays

27. december 2011 at 22:42 | PeTiŠka
Nevím proč, ale tahle fotka má své kouzlo. (ty chlupaté nohy trochu ničí dojem, ale berme ohledy, že jsou to pořád chlapi!:D) . . .


Christmas presents and mood. . .

27. december 2011 at 11:58 | PeTiŠka |  Moje rubrika
Tak, Vánoce už jsou za námi a dárky taky (nejsmutnější je, že se vždycky nejvíc těšim na rozbalování a překvapení - vždycky, když už je po všem, jsem taková posmutnělá:D ale čert to vem, mám radost!). Ještě mě vlastně čeká pár menších dárečků od těch holek mých, se kterými se uvidím až na Silvestra, takže mě vlastně čekají ještě jedny mini-Vánoce. :)
No a doufám, že jste všichni byli spokojení s nadílkou pod stromkem. Jak říká mamka, není důležité kolik a jak drahé dárky najdete, ale hlavně, že vůbec něco najdete - že na Vás blízcí nezapomněli. Držím se toho, proto si nemůžu absolutně stěžovat a jen tiše děkovat za skvělou rodinu:)

Dneska vyrážim s kamarádkou ze třídy na povánoční slevy - jdeme to očíhnout a možná na kafe zajdeme, už mě nebaví trčet doma u pohádek - dokonce i cukrovní sem přejedlá, ale mamka prý, že MUSÍME sníst všechno cukroví, jak se jen dá, jinak nám to tu bude trčet do příštího roku ještě. No, už jsem toho upřímně přežraná (promiňte mi ten výraz), ale překonávám se. I když dneska ráno ta myšlenka na míchaná vajíčka. Uh >.< :D Jen se podívejte, a tohle je co chvílu *ukazuje dolu*

hehe:D No, a teď dárky. Pokoušela jsem něco málo nafotit, ale neni to vše. Dokonce jsem dostala takový nevánoční-vánoční dárek od taťky, a to mobil s androidem (původně jsem to chtěla kvůli té BTK app, ale jelikož mi to z neznámého důvdou nejde, prdim na aplikaci, mobil zatím jen chválím:).) No a co jsem nenafotila, tak to je nová tiskárna(se scenerem), činka do jazyka, nějaká kosmetika na obličej a spodní prádlo:D. Takže pár dárečků, které mi udělaly radost!:)

will.i.am - T.H.E [The Hardest Ever] ft. Mick Jagger & Jennifer Lopez

26. december 2011 at 15:00 | PeTiŠka
nemůžu si pomoc, ale tahle písnička mě naprosto dostává do kolen! netřeba dalších komentářů.


The magic inside us 6.

26. december 2011 at 13:38 | PeTiŠka |  The magic inside us

O 3ROKY POZDĚJI
"Ty Bille?" zeptal se Tom zdrženlivě, stal v knihovně u stolu plného Zmijozelských a on byl sám.
"Jo?" odpověděl Bill otráveně a ani se na svého bratra nepodíval.
"Nechtěl bys jít zítra za Sakim? Víš, dlouho jsme tam nebyli." Nadhodil Tom. 'Asi tak rok…' dodal ve svých myšlenkách.
"Tome, proč se stýkáš s lidmi, kteří ti nesahají ani po kotníky?" vydechl Bill ještě otráveněji, stále nezvedal oči. Tom nechápal, co se to s ním za ty dva roky stalo. Postupně se od Toma oddaloval, začal být pomstychtivý, namýšleny, začal opovrhovat lidmi, a co Toma nejvíce mrzelo, i jejich matkou a Tomem samotným také. I jejich otec měl z Billa starosti. Uzavřel se světu a měl svá tajemství.
Bill si ve skrytu duše nic ani neuvědomoval. Možná jen dělal to, co vždycky chtěl dělat, nebo možná mu to do hlavy všechno nakdákala Natálie.
"Proč takhle mluvíš?" klekl si Tom ke stolu a snažil se nějak upoutat bratrovu pozornost. Chtěl mu vidět do oči.


Jednodílné povídky

26. december 2011 at 13:15 | PeTiŠka |  Jednodílné povídky
Je libo kopie, nebo originál? | pairing Bill/Tom|
Není sex jako sex |pairing Bill/Tom|
Look at the webcam, honey |with Lenna WKT, pairing Bill/Tom|
The Placht |with Lenna WTK, pairing Bill/Tom|

Zrcadla |with Adella Kaulitz, pairing Bill/Tom|
Burlesque |pairing Bill/Tom|

Všechno bylo poprvé... |pairing Bill/Tom|
Královská vášeň |pairing Bill/Tom|
You, my related soul |pairing Bushido/Bill|
Tainted Love |pairing Bill/Marilyn Manson|

Rozepsané povídky

26. december 2011 at 13:05 | PeTiŠka |  Rozepsané povídky
>>THE MAGIC INSIDE US << twincest // psáno s Lenna W.K.T
Prostředí kouzelnické, škola čar a kuzel v Bradavicích. Naše dvojčata byla poštěstěna obálkou, která je zvala na netradiční výuku mládeže. Co se vše odehraje v tom druhém světě, jak se poperou se svým rozdělením do dalších kolejí a jaká hrůza je nakonec spojí?>>ŽIVOT ZA ZDÍ CIRKUSU<< twincest
Cirkus jako takový se může zdát jako zábavný a veselý podnik. Jaká je ale jeho pravá tvář za jeho rouškou? Jaký na to má názor mladík, jenž se v tomto 'byznyse' pohybuje od útlého věku a jaké zvraty v jinak stereotypním životě udělá mladý student, který se do 'kolotoče' připlete?

¨

>> THE TREASURE FROM GERMANY << Tom/Kay one, Billshido, Hetero // psáno s Saline.A
Druhá řada od povídky 'The treasure from Philippines.
Vše se zdá být až moc ideální po svatbě, kterou si dopřáli dva naprosto odlišní muži, jejichž sympatie zpočáku nebyly nic valného. Proto do jejich 'idylky' zasahuje mladá dívka, jejíž bratr jí zahrne do svého nebezpečného plánu, jak Kaye z čiré pomsty zničit. Podaří se jim rubránit se před přicházejícím nebezpečím? Pro koho se dívka rozhodne, co jí ovlivní?


Dokončené povídky

26. december 2011 at 13:00 | PeTiŠka |  Dokončené
Pokud máte nadání v tanci, netoužíte po ničem jiném, než ho co nejvíce dokázat veřejnosti. Vaše požadavky se zvyšují a zvyšují, až Vás to může dohnat až k šílenství. A to doslova. Mladý Bill má podobné cíle a ještě se musí vypořádat s přicházejícím zalíbením k vlastnímu trenérovi. Zvládne se s tím vším vypořádat a nepropadne čirému zoufalství?


>> SENSITIVE PORNOGRAPH << twincest
Tom touží být úspěšným malířem a poměrně se mu jeho přání splní. Jednoho dne mu přijde do cesty Bill, jakožto obdivovatel. Chlapci si spolu porozumí, ovšem Billův otec je poněkud problémový. Ale to přeci nemůže být pro lásku překážkou. Nebo ano?>>FALL INTO THE HYSTERIA << twincest // psáno s Lenna W.K.T
Sláva je snad pro každého teenagera lákavá. Peníze, sláva, večírky, zábava, to všechno, co nás aspoň trochu láká. Vše má ale své meze a to včetně slávy, pokud stoupne do nebezpečných výšin. Pak se to může celé zvrhnout v jedno velké peklo a dost efektivně zaútočit na naše duše, psychyku. Jak s tím bojují Tokio dvojčata? Vzdají se, nebo to vezmou jako svůj životní boj?>>THE TREASURE FROM PHILIPPINES << Tom/Kay One, Billshido / psáno se Saline A.
Znají se jen nepatrně z tisků, televizí a společných akcí. Každý z dvou mladíků si žije svůj život. Osud jím ale zkříží osud, když se Kay odváží oslovit divokého Toma a zvědavost jim poskytne něco, co oba naprosto zmátne. V nejistotě se pokouší dostat jeden k druhému, ale žárlivé dvojče může být přítěží, krom vlastní zmatenosti.Život jako loutkové divadlo není zrovna příjemný. Především kvůli tomu, že Vy jste ta loutka, která si musí nechat tahat za šňůrky, jen aby mohla přežít. Někdy může ale i loutkaři zjihnout tvrdé srdce a riskovat pro svou 'rekvizitu' život.


Winter Kiss 3. část - by Allegator

26. december 2011 at 12:00 | PeTiŠka

Zimní polibek 3.
aneb zatímco Zimní královna sní
Třetí část


Vánoce za dveřmi, přeji hezké prožití a plno potěšujících dárečků! :)

23. december 2011 at 19:24 | PeTiŠka |  Moje rubrika
Takže, zítra už Vánoce. Řeknu Vám, to to zase pěkně uteklo. Pamatuju se, jakoby to bylo včera, co jsem rozbalovala dárky a především můj, dneska už totálně omlácený mobil. Je trochu ironie, že místo toho, abych doma tátovi pomáhala dělat salát, uklízela a ujídala cukroví, tvrdnu v práci, ve firmě, která už je téměř vylidněná. Ehm, nevadí, ráno jsem si odbyla zdobení stromečku, menší poklízení a dobalování posledních dárků. Miluju, když můžu někomu koupit dárek, nesnášim jeho balení. V tom nejsem perfekcionista ani procentem, protože můj styl balení je asi následovný: obalit papírem aby nebyl vidět obsah a nějak oblepit lelepnkou. :D Zjišťuji, že rok co rok mi to jde hůř a hůř. Ale stejně to je pak akorát bezcitně roztrháno, tak co! :P

Měla jsem práce dneska nad hlavu. A co je horší, že jako ironie mi přímo po příchodu naskočila má opožděná kocovina (jen lehká), takže se mi dělalo mdlo při rovnání faktur a modlila jsem se, aŤ to případně stihnu na záchod. Včera se totiž bylo slavit s naší třídou, druhým třeťákem a dokonce i náš třídní profesor, narozky dvou klučinů od nás:) Pilo se, bavilo se a já toho měla víc v sobě, než jsem sama myslela, člověk už to pak nevnímá. Už po hodině jsem byla příjemně naladěná a hádala se s naším třídním o pozdních příchodech. In je úžasnej, bavil se s náma taky lehce přiopit (jen společensky) a padala jedna hláška za druhou. Žádné výčitky, jen smích a zábava. Kupodivu jsem dorazila domu v pořádku. Sice za doprovodu spolužáka, ale to jen prý aby se mi něco nestalo:) Milej, opravdu jsem si včerejšek užila, těším se na Silvestra! :P

No a ještě po svátích mě čekají jízdy. Musím se pochlubit, začínám jezdit už jak mazák po silnicích a ne jako naprostý amatér, který má tendenci nabourat každé auto v okolí:D Mám z toho opravud dobrý pocit, jen bych měla začít studovat už ty pravidla, když tedy jezdím v normálním provozu. Heh. :D:)

Tak dobře, já budu končit, letim domu a vyspat se do zítřejšího dne, kdy budeme objíždět všechnu naši rozkouskovanou rodinu. Ale víte co, já se těším!:) Tak přečkejte Vánoce ve zdraví, všem přeju plno dárečků a alespoň jeden z nich ať je ten vysněnej:) Dobrou noc. . .

The magic inside us 5.

23. december 2011 at 19:00 | PeTiŠka |  The magic inside us

Tom ležel na posteli na ošetřovně, kde mu madame Pomfreiová spravovala polámané kosti. Vedle něj seděl Bill a oba učitelé stali u čela postele.
"To, co jste provedli, bylo troufalé…" začala profesorka.
"Ale my za nic nemohli, jen jsme bránili Riin řetízek." Bránil hned Bill a polámaná dívka vedle nich cosi zahuhlala.
"Kaulitzi, nepřerušujte profesorku." Pronesl odměřené Snape a opovržlivě kroutil hlavou.
"Celou dobu jsem vás sledovala a pak se připojil i profesor Snape. Společně jsme se domluvili, že vás necháme jmenovat chytači famfrpalových družstev vašich kolejí." Dořekla nadšeně McGonagallová a vesele se na chlapce dívala.


Winter kiss 2. část - by Allegator

20. december 2011 at 21:31 | PeTiŠka
Uf, tak jsem přeložila druhou část ve volné chvilce, enjoy it! :)


Zimní polibek
nebo dokud ledová královna spí


Breaking dawn - aneb něco, co mě ze ságy uchvátilo.

19. december 2011 at 21:02 | PeTiŠka |  Moje rubrika
Musim říct, že na to, že twilight ságu nemusím a mám na ní (bez přehánění) jistou lehčí averzi, zatím ten poslední díl, první část se mi líbil. Jednička mi přijde hrozně nudná, ve dvojce a trojce, že se nic podstatného a převratnýho neděje, ale z toho posledního jsem naprosto uchvácená (divim se, že opravdu píšu tak silné slovo)! Nechala jsem se ukecat kamarádkou, ať na to jdu s ní do kina. Bránila jsem se, ale když mi řekla, že v záchvatu rozrušenosti rozbije Edward postel v sexu, neodolala jsem :D. Možná proto, že se tam neustále něco děje - něco, co člověka zaujme (až na ten začátek, ta svatba je možná pěkná, ale příliš zdlouhavá na můj vkus.) Ale od té chvíle, kdy vlastně Bella otěhotní to dostane správný převrat, šmrnc a upoutá to. Alespoň tak to u mě je. Přišlo mi to jako dobré psycho s tim démonskym dítětem v břiše, jak jí užírá zevnitř, ničí a všechno to kolem.

Ano, můžu říct, že tímhle mě tahle mánie uchvátila, ač jí nepropadám a ani propadnout nehodlám. Včera jsem dokonce dostala chuť se na to opět kouknout, a tak jsem poprosila tátu, aby mi ten díl stáhnul. A na to, že to byl kinorip to bylo až přehnaně moc kvalitní:D Můžu film jen doporučit. A pto nepříznivce téhle ságy - vážně koukněte, já i přes svou 'nenávist' byla příjemně potěšena.


The magic inside us 4.

15. december 2011 at 18:00 | PeTiŠka |  The magic inside us

Celou hodinu se snažil Bill vnímat jen látku hodiny. Kouzelné formule bude jistě jeden z jeho oblíbených předmětů - čeho se obával, byli ale lektvary. Měl takové tušení, že pro to cit mít nebude. Statečně ignoroval občasné posměšky od svých spolužáků z koleje, a v hlavě si stále přemítal Tomova slova: 'Všechno zlé je k něčemu dobré!'. Povzdychnul si a nechal táhnout své pero po starším papíře.
Jakmile odzvonilo na konec hodiny, bez zdržování popadl svou tašku, do které naházel věci a vyběhl ven. Přestávka měla trvat čtvrt hodiny, to je dost času na to, aby se stačil stavit ve věži, kde byl sovinec. S Tomem se přeci uvidí na následující hodině, tak to bez něj chvíli vydrží - koneckonců si musel na takový režim zvykat. S taškou hozenou volně přes rameno utíkal chodbou, prodíral se všemi studenty, kteří spěchali třeba i na až druhou stranu hradu, vzal to přes menší most a vybíhal dlouhé, úzké schody. Pootevřel dveře a rozhlídnul se. Místnost byla prázdná, krom sov, kterých tu naopak bylo snad tisíce. Vešel dovnitř a nechal za sebou pootevřené dveře.


Winter Kiss 1. část - by Allegator

14. december 2011 at 17:00 | PeTiŠka
Včera večer jsme si vzpomněla na jedno dost staré, známé video (nebo spíš mini-filmeček udělaný z Alleg obrázků, animací), které má i náhodou stejnou atmosféru - zimu a Vánoce. Koukala jsem na twincestu, kde je přeložený jen třetí díl a to z ruštiny ještě. Takže jsem se rozhodla, že když už tu nic dlouho nepřibylo (neni čas - opět stereotypní výmluva), tak ve volné chvíli to přeložím z angličtiny pro někoho, kdo třeba tolik anglicky neumí, nebo jsou prostě líní překládat:) O víkendu, nebo možná i zítra ještě přeložim druhou část a pak sem šoupnu třetí, přeložený od Janule. Tak si to užijte, je to vážně dost povedené:) Překlad po perexem.