November 2011

The magic inside us 3.

28. november 2011 at 18:00 | PeTiŠka |  The magic inside us

Druhy den se potkali u snídaně. Každý ale seděl u jiného stolu. Po snídani se ale sešli a šli spolu na první hodinu. Ještě než hodina začala, stali na školním pozemku před učebnou přeměňování, a Bill plakal. Plakal do Tomova černého habitu. Tomovi bylo do breku také, ale držel se. Chtěl byt ten silnější.

"Billy, vždyť se můžeme setkávat, vidíš, teď jsme spolu."

"Mluvíš, jakoby ti bylo jedno, že jsem ve Zmijozelu."

"To není, bráško, je tam bez tebe hrozná nuda, je mi smutno a není to domov." Brouknul Tom smutně a přitáhl bratra k sobě ještě blíže. Netušil, co bez něj bude dělat.
"Tome, tam je všechno tak chladné, studené." Odtáhnul se Bill od něj, nechal si setřít poslední slzy, přesto ale svíral v dlaních Tomovy cípy hábitu, potřeboval se ho dotýkat, cítit ho."Už si psal našim?" zeptal se s trochou obavy v hlase. Tom zavrtěl záporně hlavou.


Cass & Teo - by Allegator

28. november 2011 at 12:00 | PeTiŠka
Ne zas tak pohoršující kresba, abych jí musela dávat pod perex. Bóže, ten komix bych si měla zase přečíst, jak dokonale nadržený, napsaný a nakreslený byl! :D


Teeneger Dream [Twincest ~ Tom/Bill]

27. november 2011 at 12:00 | PeTiŠka
Nic extra twincestního, ale je to pěkné video. Ty záběry ^^


Omluva. . .

27. november 2011 at 0:36 | PeTiŠka
Takže se chci v prvé řadě omluvit za mou neaktivitu poslední týden. Jenže já chytrá jedu internet přes svou nově koupenou fešku u T-mobilu, která má jaksi omezený počet stažených dat. A já chytrá jsem to nevěděa, tudíž jsem stahovala a pouštěla si videa jak divá (coý žere nejvíc). A proto mi asi před týdnem prostě napsalo, že mi došel limit. Internet jde, což o to. Ale z té rychlosti se mi chce brečet. Nic se mi nenačítá rychle a něco třeba vůbec. Proto nemůžu ani přidávat články pravidelně. Ale do pár dnů by se mi to mělo nulovat za měsíc, tak se budu víc hlídat. Zatím něco přednastavím...a taky hlavně The magic inside us tu bude pravidelně..uhm..tři dny? Podle toho, jak to dneska stačím opravit (jsem na našem společném pc, dokud táta je na víkend pryč). A právě jako na potvoru se nám rozbil i router, takže se nmůžu připojit s notesem ani na naší domácí wifinu. Jako naschvál:)

The Magic inside us 2..

26. november 2011 at 12:00 | PeTiŠka |  The magic inside us

Vlak začal po několika hodinách cesty zpomalovat a chodba se začala plnit. Bill se chtěl hned vyhrnout také, ale Tom jej zastavil.
"Já raději počkám, až se chodba alespoň trochu uvolni, teď tam není k hnutí." Zahuhlal Tom a Bill se tedy posadil zpět, děvčata také seděla nehybně, až dokud se vlak nezastavil úplně a lide nezačali vystupovat, dokud nebyly chodby prázdnější.
Jakmile se chodba trochu vyprázdnila, zklidnila, popadli své zavazadla, klece a zamířili za ostatníma ven. Bill zamhouřil do dálky, kde stála vysoká, mohutná postava s ohromnou svítilnou v ruce, a svolávala všechny z prvních ročníků k sobě. Hromadilo se u ní plno brebentících studentů a rozhlíželi se.
"Pojďte, asi máme jít za ním." Vybídnul všechny tři Tom a vydali se za davem. Ten, který je všechny svolával, se jim představil něco jako hajný Bradavic a jmenoval se Saki.
"Ten je ohromný, nemůže to být obr?" zašeptala rozrušeně Ria při pohledu na něj a pevně si tiskla k sobě hábit. Trochu se ochladilo a byla už černá tma, jediným světlem byla ona svítilna Sakiho, pár poničených, blikajících lamp u kolejiště a z dálky jakási ohromná stavba, kterou ještě na tu dálku nemohl nikdo identifikovat. Ale Tom zaslechl, jak si někdo za nimi šušká, že to jsou Bradavice. Zachvěl se vzrušením, byl nedočkavý.
"To ne, obři sou mnohem větší, tohle může být nějaký. Polo-obr? Možná zakrslý obr." Pronesla nejistě Natálie a prohlížela si jej s lehkou nechutí. "Vypadá jak nějaký morous, tak špinavě."


Happiness - by Aliss-R-Aleman

25. november 2011 at 20:00 | PeTiŠka
Další výtvor od Aliss s lehce erotickým nádechem:) opět povedené a radši pod perex, abych někoho nepohoršovala:)

BillxTom - All about us by o0Nephilim0o

25. november 2011 at 17:00 | PeTiŠka
Neni to nic velkého, ale mě se líbí to autorčino dosažení hudby a jistých animací z různých chvil TH :) tohle video už znám strašně hafec dlouho, a vždycky jsem ho obdivovala. Já prostě miluju její videa, i když kolikrát obsahují jednoduchost (ale jak s říká - v jednoduchosti je přeci krása;)). Pamatuju se, že jsem na něj narazila asi v 9. třídě (což je asi 3 roky zpátky), a koukala na něj co chvíli, společně s dalšími:) No, koukejte sami...:)


Terracot and Bikha - by Allegator

16. november 2011 at 14:00 | PeTiŠka
Krásné kočičky, jen co je pravda:) je dost zejvné, že Terracot bude mít k Bikhovi dosti blízko:P


The Magic inside us 1.

13. november 2011 at 19:00 | PeTiŠka |  The magic inside us
Tak, přicházim s novou povídkou, kterou sem tady už slibovala v předešlém článku:) Napsáno toho je celkem dost, ale ještě ani nejsme v polovině, tahle povídka je ještě ve vývinu, ale řekla bych, že se jí daří dobře. Já si jí oblíbila dost. Společně s novym bannerem, který upravila převážně Lenna, sem tedy házim první díl. Tak si ho užijte, pokud možno, píšeme to jen pro na vaše přání a pro vaše nadšení!:)
(btw. i na téma povídky byl utvořen design - děkuju Lenně!:D)


Hodiny odbily akorát půl dvanáctou, když se rodina zastavila před rozlehlém, vlakovém nádraží Londýna. Všude kolem nich se odehrával stereotypní ruch velkoměsta, jak lidé pospíchali na obědy, když jim odbila pracovní pauza, jak lidé spěchali na nástupiště, kde jim na čas odjížděly vlaky, nebo jen prostě měli naspěch, což bylo v tomto městě normální, tady to vždycky žilo.

Simone si nervózně povzdychla a začala se urputně hrabat ve své kabelce, když se jí Gordon snažil tiše uklidňovat, snažil se jí trochu odehnat od jejího neustálého stresu, který se jí dneska plně zmocnil. Nevyčítal jí to, byl to pro ně velký den, Simone byla dosti rozrušena. Stále si nechtěla připouštět fakt, že její dvě děti dnes odjíždí za úplně jiným světem, než žili dodnes, že je nebude mít u sebe. Ona sama tohle nikdy ale poznat nemohla, nebyla totiž jako její manžel, nebyla taková, jací budou její děti. Pocházela totiž z obyčejné mudlovské rodiny. O tom kouzelnickém světě neměla ani ponětí, dokud nepoznala svého muže, Gordona, který byl až velkolepým kouzelníkem, jak byl označován. Byl někdo. Osud jejích dětí, jejích dvojčat měl volné dvě cesty - buď zůstanou stejní jako ona, bez kouzelnických předpokladů, bez kouzelnické krve, budou obyčejnými dětmi, které budou chodit do školy, učit se počítat, číst, psát a vyvíjet své znalosti pro budoucí zaměstnání. Nebo jim přijde před začátkem roku dopis, jenž je zároveň pozvánkou do školy čas a kouzel. Do Bradavic. Když se tak stalo a dostalo se jim do rukou stejných dopisů, psané inkoustem a zapečetěno zvláštním znakem, jakoby to byl dopis z dávné historie, nemohla zapřít fakt, že si to možná ani nepřála, jak moc jí chybět budou. Nadšení v jejich tváří byl ale silnější, nemohla jim zakázat.


Mama i'm in love with the criminal - seznámení s postavami

11. november 2011 at 21:00 | PeTiŠka
Christopher je čerstvě sedmnáctiletý mladík, který pod nátlakem svých zbohatlých a slušných rodičů studuje prestižní, soukromé gymnázium, kde ale své sympatie ke škole moc neprokazuje, je výtržník, ale přitom výledky má kupodivu přijatelné. S jeho téměř dospělostí si začíná také uvědomovat, že jeho zájem, co se týče sexuální orientace, se začíná naklánět spíše k chlapské maličkosti, dívky mu nic moc neříkají. Rád jezdí na skatu a trošku tápe občas v naivitě, což se mu v povídce moc nevyplatí, naopak se vymstí. Na to, že jeho kapesné sou neobyčejně vysoké, nevypadá ani namyšleně, ani rozmazleně. Jediný, za co pořád utrácí jsou kousky oblečení a jídlo, nepotrpí si na nejmodernějších technikách a podobně. Bývá dost náladový, tvrdohlavý, ale umí být i láskplný a citlivý jedinec:)

Enjoy the silence - by Aliss-R-Aleman

11. november 2011 at 20:30 | PeTiŠka
Takže první animace od již zmiňované autorky Aliss...dokonalost sama o sobě, ale vzhledem k tomu ,že je to s dosti sexuálním námětem *kříží nohy*, tak to dávám radši pod perex ;D


Where is your God? [Bill/Tom] - by o0Nephilim0o

8. november 2011 at 15:00 | PeTiŠka
Jedna z mých nejoblíbenějších autorek twincestních videí...respekt! :)
Dělá opravdu krásná videa - možná ne tolik umělecké, ale spíš z tématického hlediska. Pěkný:)


· Co chystám, nechystám. . .

7. november 2011 at 20:00 | PeTiŠka

· Takže - zajímavý obrázek, že?:D Je tvořen jen základ, dodělaný bude počítám tak příští týden. A k čemu vlastně bude? K naší nové povídce s Lennou, se kterou jsme sestavily osnovu příběhu a už se na něm pracuje (máme zhruba jeden díl o 5-ti wordových stránkách). A pointa? Jelikož na twincestu měla naše jednodílka IMPERIO docela úspěch, a padly návrhy od čténářů, že by bylo fajn napsat něco z okolí HP twincestního jako na více dílu, nakonec jsme se toho chytly, vymyslely lehký, svižný děj:) Myslím, že to začíná pěkně, mě osobně se to zatim líbí, to psaní, ten děj (a že jsem na svá díla většinou dost kritická!). Dokonce jsme vybíraly i nějaký minuty jen obyčejné jména pro sovy, vznikly maličkaté dohady:D. Myslím, že pokud to půjde podle plánů, mohla by z toho vzejít pěkná povídka, tak trošku nového stylu (co se dění týče).;)

·Dále jsem chtěla zmínit o té své SLASH, kterou jsem tu zmiňovala nedavno. Ta s názvem: 'Mama i'm in love with the criminal'. Zítra, nebo ve středu se tu objeví ono seznámení s postavami (už mám vybrané fotky i jména svých hlavních představitelů.) Jen se musím rozepsat, což doufám, žese mi KONEČNĚ poštěstí o víkendu, protože týdny mám opravdu nabyté (hodně učení, brigáda, a od příštího týdne mi začínají jízdy v autoškole;) ). Takže povídky se budou táhnout pomalu. Ale budou!

·Nahrazovat příběhy budu teď nově obrázky, montážemi, animacemi a videami. Já tohle všechno ráda 'sbírám' do svého počítače, tak proč se nepodělit? Jen ať tu je něco pěkně tématického, když už to je povídkový blog o twincestu s slashi. ;)

No a to je prozatím asi všechno, co jsem chtěla zaktualizovat. Ono tu stejně moc lidí nechodí, ale třeba kdyby někoho zajímalo, jak se blog dál bude vyvíjet, jak hodlám udělat menší změny a co plánuju z mého spisovatelského života:) Mějte se pěkně!:)

Oceans - by Aliss-R-Aleman

7. november 2011 at 18:30 | PeTiŠka
Není to tak dávno, co se objevila další twincestní, dokonalá umělkyně. Aliss děláopravdu skvělé montáže - úpravy. Ale co je od ní ještě dokonalejšího, jsou ty sexuchtivé animace:P. Opravdu před slečnou smekám, chtěla bych něco takového umět (a vprvní řadě by mě zajímalo, jestli si ty animace dělá i nějak sama, nebo jak, sakra!:D) Přednastavím pár článků, aby se to trochu jelo (a chci se právě zaměřit na ony animace, montáže etc., protože povídky teď v záloze nemám - no Zeit;)


Burlesque - banner

7. november 2011 at 17:00 | PeTiŠka
Z tohohle banneru jsem osobně hrozně nadšená, mě příjde, že se mi docela i povedl:) Na povídku jsem se nechala inspirovat filmem, který je stejnojmenný, nebo taky ho můžete najít pod názvem Variéte. Hlavní roli hraje Christina Aguilera, a mohu opravdu doporučit;)


He is just a Lolita! 11.

5. november 2011 at 9:24 | PeTiŠka
no jo, nějaký problém tu byl, kterýho sem si nevšimla. Povídka byla nějak useknutá.
Pro christhi: mělo by to být už ok;)Andreas se nedozvěděl, co po Billovi Ethien vlastně chtěl. I když si to nechtěl připustit, štvalo jej to. Byl sám ze sebe strašně zmatený a neuměl si udělat v hlavě pořádek. Jeho sexuální orientace mu byla jasná již asi od jeho 15-ti let, a neměl problémy se k ní přiznat, aniž by pociťoval nějaký stud. Jeho rodiče byli skvělí, měli pro něj pochopení a naopak jej v životě podporovali, matka si dokonce občas neodpustila nějaký ten žert a kolikrát přišla za svým synem s časopisem pro dámy a společně hodnotili vzhled chlapců. Možná to nebrali tak drasticky z toho důvodu, že Andreas byl bisexuál, tudíž se nebrání ani dívkám, a třeba se jednou přikloní spíš k slečnám. Ale co netušili byl ten fakt, že jejich milovaný syn měl spíš slabost pro opačné pohlaví.

Look at the webcam, honey... - banner

3. november 2011 at 21:00 | PeTiŠka
Ah, myslím, že je to jeden (nebo možná nejvíc!) povedený banner vůbec:) Na jeho výrobě jsme se podílely obě s Lenn - já udělala ten obrázek ve prostřed, ten obdélník, a Lenna to obohatila a dodala tomu šmrnc těmi nápisy a podobně.
Stejně tak mi přijde, že povídka je hooodně povedený, i když klasicky točící se kolem sexu:D No prostě, něco vééélice vydařenýho z naší továrny s Lenn:)


Mama, i'm in love with the criminal - úvod

2. november 2011 at 21:18 | PeTiŠka
Moje nová menší cennost bude tahle povídka, která bude víceméně moje první obyčejně slashová. Chtěla jsem už dlouho napsat něco sama, ale neměla jsem k tomu odvahu a taky ani nápad. Twincest mě samozřejmě dál baví, ráda ho píšu, když je čas a nálada (což se upřímně poslední dobou moc říct nedá), ale mám chuť zkusit něco nového, něco trochu odpočinkového. Nevím, jestli tento nápad už někde vzniknul, nejsem si jistá, ale mě dějová múza popadla když jsem venčila pejska a měla v uších puštěnou Britney - Criminal. Děj dávám po kousíčkách dohromady, mám dokonce dvě varianty, tak to budu muset pečlivě promyslet. Už se opravdu těším, až to rozepíšu, což bude nejspíš o víkendu, protože do pátka mám ještě plno učení. Ještě tu přibude takové menší seznámení s postavami povídky, aby jste měli trošku přehled, nebo inspiraci, mám už dotky svých hrdinů;) Upozornění nemám žádné, snad jen - kdo prostě nemá rád vztah mezi gayema, nebo jediné, co v čem si libuje, tak ať to nečte, nerada bych někoho pohoršovala:)


a banner na závěr, který bude povídku doprovázet:) Myslím, že se docela povedl. Tak co, mám se do toho pouštět, nebo ne?:) Byla bych strašně ráda za nějaký ohlas, či pro jev zájmu!:)

Taková menší blbůstka...

2. november 2011 at 17:45 | PeTiŠka
Jé, já už nevim, odkud jsem to vytáhla, ale schválně, dejte prst do bílého kolečka a sledujte:D


Je libo kopie nebo originál? - banner

1. november 2011 at 20:00 | PeTiŠka
Ta barva mi dneska přijde taková vyblitá, když jsem to dělala, přišlo mi to dokonalé:D
No, ale i tak to docela ůjde:)