June 2011

50 Cent - Ready For War

24. june 2011 at 20:15 | Pétina
d-.-b


Nová rubrika

24. june 2011 at 13:48 | Pétina
Okey, založila jsem po dlouhém uvažování novou rubriku, která nese název SLASH. Vysvětlení o tomhle pojmu tu ještě konkrétně vysvětlím. Nebo to přidám do té rubriky ;). Chtěla jsem trochu rozšířit tématiku blogu, protože povídky, hudbu a videa sem jen dávat nechci. Okey, poslední dobou toho tu moc nepřibývá - a stejně není návštěvnost, ale snad se polepšim. Alespoň na prázdniny, které mi včerejškem začaly! :)
Poslední dobou mě chytla opět mánie slashe typu Harry/Draco. TÍm, že jsem po dlouhé době začala zase číst povídku Redeem me, kde je tenhle vztah dokonale popsát. Ale není to jen tento pár. Jsem nadšenapro ostatní gayské páry - pro většinu. Tak třeba klasika Bill/Bushido, Tom/Bill, Bill/Joop, pak od skvělé Syhy takový Bernard/Alan..ale i další klučičí dvojičky.^^ Jsem zvědavá, jestli z toho někdy vyrostu...vzhledem k tomu, že už jen čtvrt roku a dosáhnu plnoletosti :D
No, takže se můžete případně těšit na články tohohle hlediska..a já jdu bordelařit v blogu ;)


SLASH

24. june 2011 at 13:34 | Pétina
DRARRY - trochu něco z kouzelného světa, kde i nenávist může přejít v lásku. HP/DM
LOVELESS - známý anime seriál o nepřiznané lásce...
OSTATNÍ - jiní muži, kteří se nestydí za lásku ke stejnému pohlaví ^^


CO JE TO SLASH?

Povídka (báseň, román - prostě amatérské literární dílo) o vztahu dvou osob stejného pohlaví. Obvykle jde o chlapce/muže - pokud o dívky/ženy, říká se tomu femslash. Slash tedy tedy NENÍ povídka o sexu Bellatrix se Siriusem nebo Severuse Snapea s Hermionou! Tomu se říká het. Het i slash se sexuální scénou se označují jako SMUT, LEMON, též ADULT atd., existuje pro to tedy hned několik výrazů. Proto není jediný důvod pro het se sexuálním obsahem používat termín slash, i když někdy ho tak můžete také najít!

Změna je [asi] život...

20. june 2011 at 20:53 | Pétina
A jde sem jedna z mých milovaných úvah (vítej!). Včera se objevily nejnovější fotky dvojčat. Nikdy jsem jsem nebrala ohledy na to, jak se změnili, či jak se sebou udělali změny. A hodlám to tak nechat dál. Jen si pomyslím své, případně s někým prodiskutuju momentální situaci a nechám to být. Co mě ale trochu včera vykolejilo, byly reakce fanynek.
Mě osobě se tu třeba Bill nelíbí, příjde mi, že mu to nesedí tenhle styl. Možná to je o zvyku, možná to je opravdu o stylu člověka, ale já mluvim sama za sebe, nikomu nevyvracim názor. Nelíbí se mi tu. A ani Tom mě nijak neoslnil...no dobře, jediné, co mu můžu vytknout je to chmýří pod nosem, které trošku nevychytal, jinak dobrej, dobrej! :D
Nicméně, že se mi nelíbí vzhled nějakýho člena, nehodlám z toho dělat aféru, běsnit, hrotit, zavrhnout...protože tady v těhle situacích se ujišťuju, že dokud dělají hudbu a dělají jí dobře (jakože oni ano), nemudou mít tyhle jejich změny na mě nějakej vliv a já si připadám jako správná fanynka. Ale k věci...
Bohužel jsou i tací lidé, kteří si prostě hodí na facebooku na zeď tu fotku, se slovy, že orgasm je neminul, že je to dokonalé a že je milují. Ale jakmile někdo napíše záporný názor, jste ihned špatní, bezohlední a kritičtí. Proč? Třeba jen řeknete, že se vám to nelíbí a hned jste špatní. Pokud člověk nechce slyšet kritiku, ať takové věci nezvěřejnuje a rozplývá se nad fotkama sám u počítače. A k principu - jsou takový lidé vůbec fanoušci? Když je milují o nějakých 80% víc, jen jakmile se objeví nějaká fotka nová, kde jsou kluci jiní? Jsou to fanoušci, když jim jde především o vzhled? Upřímně, nemyslím si, ale možná se mýlím. Každý má to své. Svoje názory.
Ovšem ale vyhrožovat tím, že si odstraníte lidi z přátel jen proto, že jste řekli, že Billovi to nesluší...mi přijde ubohé. Ouch...takový lidé tu budou pořád a asi nezbývá nic jiného, než je tolerovat, či ignorovat. Jak sem řekla, mě se tu kluci nějak vábně nelíbí, ale jejich hudba zůstává stejnou hudbou a proto já je svým způsobem miluju. Pro to, co oni dělají <3In the process 5.

19. june 2011 at 19:59 | Pétina


na chyby prosim nehledět ;D

"Mami?!" Tom seběhl chvatně dolu do kuchyně po schodech a zastavil se mezi dveřmi. Pozoroval matku, která soustředěně běhala kolem trouby a hlídala si svůj jahodový koláč, broukajíc si u toho nějakou jistě hodně starou hitovku. Tom lehce protočil očima. "Mami…" zkusil to znova a matka konečně odtrhla pohled od trouby a usmála se na svého syna.
"Co potřebuješ, Tome?" odložila chňapky na stůl a natáhla se pro džus do lednice.
"Vlastně mám jednu velkou, hodně důležitou prosbu!" přiznal hned na začátek a posadil se ke stolu, načež mu hned před nosem přistála sklenice s pitivem. Vypil pro radost matky na jeden nádech celou sklenici a nechal jí, ať se posadí naproti němu. Ještě okem zkontrolovala troubu, než se otočila zpět k Tomovi a puntičkářsky mu odhrnula jeden dred z ramene.
"O co jde, zlato?"
"Potřeboval bych dostat kapesné tento týden dřív. A ještě bych potřeboval ty na příští týden." Hlesl nevinně a snažil se použít svůj štěněcí pohled, který on i jeho malá sestra zdědidili po otci. A to byl průser, protože matka tomuhle pohledu nikdy neodolala, dokonce občas i zamýšlela, jestli jí její manžel nesbalil zrovna na tuhle grimasu. Povzdychla si.

Tomu říkám talent...

19. june 2011 at 18:03 | Pétina
tu slečnu nehorázně obdivuju.
mít takovej hlas já, tak se rozhodně nestydim s tim jít do takové superstar.
poslouchám tu od ní písničky už asi hodinu dokola, má užasnej, příjemnej hlas.


Craftiness

18. june 2011 at 23:22 | Pétina

Po dlouhé době a s opět změněným designem se hlásim.
Sice tu moc lidí nechodí, nekomentuje, ale to nevadí, dělám to pro radost :D.
Miz mi dneska poslala na icq další skvistné dílo od Aliss-R-Aleman. <3
Samozřejmě, kdo nezná její skvostné díla, jakoby twincesťákem nebyl.
Já z té animace umírám, křížim nohy, vydýchávám to a s pištěnim lítám po bytě :D
Je to užasné, dokonce to vypadá na nějakých 80% reálně ^^
Ale radši to dávám pod perex. přeci jen warning: sex, nudity, twincest(!!) ;D
Uh...

Puppy jump!

12. june 2011 at 13:10 | Pétina
Čmajzla jsem to od Tomova blogu.
Ale jeto naprosto dokonalé, přesně takovou kuličku mám doma. Rozárku :)


In the process 4.

4. june 2011 at 14:37 | Pétina


Společně seděli mlčky v lavici a Tom neustále žmoulal v ruce svou nervozitou rozkousanou propisku a přemýšlel nad kusem utrženého papíru ze sešitu, jak by měl Billovi napsat. Byl si vědom toho, že to včera s Georgem plánovali asi hodinu, ale stejně si byl nejistý, rozpačitý.
"Okey…" vydechnul pro sebe a začal psát první slova a snažil se nepsat jako prase, což bylo jeho specialitou. Nakrčil obočí a po chvíli papírek skončil zmuchlaný v kapse, jako několik předchozích. Povzdychnul si a pohlédl před sebe, jeho panenky se protáčeli lehce doprava. Vytřeštil oči, když nad jeho hlavou prolítl jiný papírek a sledoval, že dopadl přesně na místo, kam měl dopadnout ten Tomův vzkaz! Otočil hlavu na Georga, který se jen omluvně usmál a pokrčil rameny.

Justin Bieber - Never say never

4. june 2011 at 14:33 | Pétina
Ne, že bych nějak milovala Justina. Ne, já ho nemusím, nemám ho ráda.
Ale ne kvůli hudbě, prostě je mi nesympatický. Ovšem tahle písnička mě..zaujala.
Líbí se mi jak melodicky,tak i textově ;)