April 2011

Dnešní noc snů sis přál...

30. april 2011 at 20:00 | Pétina |  Dnešní noc snů sis přál...
už poslána na twc blog, ale premiéru si odbyde tady. ale jen z toho důvodu, že mám dobrou náladu,protože za chvíli začínáme hokej! :D a zítra čekejte druhý díl desatera 1.kapitoly. a myslím, že jsem štědrá, protože včera tu povídku rozevřelo asi 15 lidí a jen 2 okomentovali. což je smutné no.


"Dobře, své sis sfouknul, Bille, teď Tom, teď je řada na Tomovi." Pronesla matka důležitě a v rukou nesla již druhý dort v pořadí, kde bylo stejně jako v předchozím zapíchnuto 17 svíček. Tom pobaveně protočil očima a udělal na stole prostor, kolem stálo několik rodinných příslušníků, kteří se oslavy zůčastnili. Bill ladně přešel vedle svého bratra a se samolibým úsměvem sledoval, jak matka zapaluje všechny svíčky. Tom po něm hodil na pouhé dvě vteřiny a otočil se zpátky.
"Mohu?"
"Samozřejmě, Tome, něco si přej, a důkladně to promysli, víš, že máš jen jedno přání." Uculila se Simone a odstoupila od stolu, nechala se obejmout kolem ramen od svého přítele a rozrušeně promnula dlaně. Tom se už už nadechoval, když ucítil dotek na rameni.
"Jen jedno přání, nezapomeň." Šeptnul tiše Bill, tak, aby to nikdo neslyšel, jen jeho starší bratr. Tomovi naskočila až husí kůže, jak svádivým tónem upozornění Bill pronesl. Nevěděl, jak to myslel, ale v tu chvíli, v ten moment, kdy hluboce vyfouknul, v hlavě se mu vířila jen jedna myšlenka.

Dnešní noc snů sis přál...banner

30. april 2011 at 13:00 | Pétina

Áno, další banner k další mé jednodílné povídce, kterou jak doufám, ještě dneska budu posílat na twc blog. ^^

Desatero - Vášeň na kolech 1/2

29. april 2011 at 20:00 | Pétina

Bude to na dvě části, bohužel, protože 11 stránek se mi nechce zveřejňovat.
A za gramatické chyby se omlouvám, jsem líná to opravovat. OPĚT! ;D
Takže tady je první část naší další úchylárny ;) a začátek, je trochu jiný.

Úvod (Lenn)
Tak jsme se sem těšili a konečně jsme tu.

Hej, ahoj! Abyste věděli, my dvě bláznivý černovlásky jsme Pétina a Lenna, před tím jsme byli obě blondýny, ale pak jsme se po sobě prostě opičily a od hnědý jsme šly až po černou. Trapný, co?
To nic nemění na tom, že mě, Lennu, Péťa pozvala na prázdniny k její babičce. Jméno babičky snad nemusíme psát, ne?
Těšili jsme se sem, Peťka mi říkala, že prý v té vesnici a nedalekém městě je spousta pěkných kluků. Proto se těšíme o to víc.
Jenže když jsme přijely, začalo pršet a naše sbalené minisukně a plavky mohli zůstat v kufru.


Monika Bagárová - Tanečnice

29. april 2011 at 19:00 | Pétina
Co dodat, snad jen fakt, že jsem při téhle písničce dostala nápad na jednodílku. nic originálního, ale už je rozepsaná :P


Desatero - Vášeň na kolech banner

29. april 2011 at 13:24 | Pétina
Prozradim další věc ohledně společné povídky s Lennou. Ano, bude to jedna povídka o 10-ti dílech + jeden bonusový. Jedná se o staré příběhy jakýchsi dvojčat - ale pozor, o úchylné příběhy! Které si s chutí zapisují do svého 'deníčku'. Každý díl bude mít jinačí téma, prostředí, situaci, a plánujeme pro každý díl udělat jiný banner. Ať je to trochu oživený. Napsaných dílů máme celkem 5 a 6-tý je rozepsaný. Bohužel Lenn nemá teď nějak přístup na net, takže to bude asi trvat déle, než jsme myslely. Každopádně, první baner k první kapitole jsem právě čerstvě dotvořila, není zase tak špatný, co myslíte? No a jak jsem říkala - plánuju zveřejnit už zde, u sebe na blogu první kapitolu, ale to bych tady ráda slyšela nějaký ohlas, abych věděla, jestli to má cenu, jestli to vůbec někdo bude číst a že to sem nebudu dávat pro srandu ;) Tááákže, tady je první banner, který vám napoví.

Z nudy...

28. april 2011 at 20:34 | Pétina
Když padne nuda, tak se pustim i do řetězáku, který jsem naposledy vyplňovala tak před rokem a půl :D. Ale což. Lolita dnes nebude, přemýšlela jsem ale, že bych sem hodila první díl naší úchylárny s Lennou, tak ještě uvidím, sesmolím k tomu možná i rychlej, neoficinální banner. uvidím. ale teď...

Jak bych se chtěl jmenovat: Jakože český jméno asi Alexandra (Saša). Jinak se mi vždy líbilo jméno Ashley :)
Mé příjmení: Nechce se mi zveřejňovat, odvoďte si od konvice ;D
Jaké příjmení bych chtěla: Nějaké nečeské :)
Můj věk: za půl roku už plnoletost, hehe ;P
Kolik bych chtěla mít(let): tak zpátečních 9 :)
Má výška:162 - ať žijou prckové!
Kolik bych chtěla mít: tak těch 170 maximálně, nelíbí se mi žirafy :D
Moje bydliště: Prague)
Kde bych chtěla bydlet:Miláno (Itálie)

Česko Slovenská Superstar - Nevzdávám

28. april 2011 at 16:00 | Pétina
Ne, že bych na to koukala. jen občas zabloudí oko mé, když projdu obývákem, kde na to kouká mamka. Nicméně, ta písnička není zase tak hrozná, nějak mi utkvěla v hlavě ^^


Espoir 12.

28. april 2011 at 14:00 | Pétina |  Espoir


Něco zažbluňkalo a zachrastilo. Bill se leknutím otočil a pohlédl směrem ke studni. Něco se mu nezdálo, ale velice podezříval svou bujnou fantazii a libost v hororových filmech. Zatřepal hlavou a sehnul se pro další klacek. Ne, nebude se už koukat na takové filmy, je pak přece zbytečně vystrašený!
Další šustění a tiché hlasy. To budou určitě kluci u ohně.

,,Kdo je tam?" Bill pomalu našlapoval ke studni, když uslyšel tiché špitání od onoho místa. Všude byla tma jak v pytli a on si jen v duchu hlasitě nadával, že si nevzal baterku.
,,Arture?.. hele nedělej si srandu!" Bill uraženě dupnul nohou a nakukoval, kde se co mihne. Upřímně měl strach. Na duchy nevěřil, ale nikdy neříkej nikdy, že?
Ozvalo se další žblunknutí a hlasité vypísknutí, až Bill povyskočil. Tenhle hlas neznal, a i když Artur pískal v jednom kuse, tohle byl zaručeně jinej hlas.
,,Tak kdo tam... ÁÁÁ!!!" Bill vyskočil snad metr do vzduchu a s křikem pustil všechny klacky na zem, když ze studny vynořily dvě bledé hlavy.

by Aliss-r-aleman <3

27. april 2011 at 19:30 | Pétina
Myslím, že se do TWC branže zveřejnil další perfektní autor(ka), nejspíš to bude asi holčina. Ze zvědavosti jsem si jí vyhledala na DA po tom, co se zveřejnila ta animace, která tedy naznačuje francouzský polibek mezi dvojčaty, jistě víte, o čem mluvím. A tak myslím, že nebude od věci tu pár jejích výtvorů hodit, já osobně jsem nadšená, je to dokonalost <3
btw. další díl Lolity by měl být zítra :)


o.1 Don't be scary, honey

26. april 2011 at 12:46 | Pétina
Haha, takže jsem se pokusila dneska z nudy o svou PRVNÍ montáž. Nebudeme si nic nalhávat, žádná sláva to neni, ani mě se to nelíbí, ale že je to premiérový, tak to nebudu vyhazovat bezcitně do koše. Když jsem tam nějak nasoukala hlavu Toma, říkám si: "jé, to nemůže být tak hrozný, vypadá to zatim dobře". Jenže pak se vrhnu na Billa a úsměv mi rázem zmizel z tváře :D. Nicméně, snaha byla, i když si nemyslím, že tohle bude moje parketa. Název mě nenapadl nějak originální, takže bude takovýhle, jakože nebát se vyjadřovat lásku na veřejnosti. Nebo nějaký takový smysl by to mělo mít podle mých představ. Pište názory, i ti ,co normálně nekomentují, prosím, snášim i kritiku! :D;)

Čtvrtek - Sobota <3

25. april 2011 at 18:19 | Pétina
Občas si říkám, jak ten čas rychle utíká, od středy máme volno ve škole a ono už je pondělí, hrozně rychle to uběhlo, ani jsem se nestačila pořádně rozkoukat. Jak jsem psala, měl jsem tu od čtvrtka do soboty Lenn, takže nemůžu říct, že bych se nudila a promarnila ty dny volna ^^ Vlastně jsem se spíš poflakovaly doma, odpočívaly, kecaly, psaly, jen ve čtvrtek jsme byly trochu akční. Už ve 12 za mnou přijela Agneska, daly jsme si u nás kafe a vyrazily pro Lenn na nádro. Pak zase zpátky, aby si sem slečná mohla hodit věci a padlo tedy rozhodnutí, že se půjde posedět na Petřín. Takže jsme popadly deku, cestou koupily bílé vínko, sprite a šly jsme, jelikož tam byla ještě nějaké kamarádka od Lenn, kterou by ráda viděla.

Bylo pěkně, takže jsme si to užily po svém. Sice mi slečny málem zlomily nos a taky mi neopomněly pořádně zlejt deku mým Big shockem, ale tak k jarním radovánkám to asi patří :D. A pak se jelo společně do gaybaru, kde se k nám přidaly tedy ještě ta kamarádka od Lenn s nějakou slečnou a dva chlapci...uhm, pár...uhm...gayové, ze kterých jsem byla hotová společně s Agnes. Ale naprosto, tak tak sem zadržovala sliny, já prostě zbožnuju homosexuály! :D Asi půl hodiny v 9 večer jsme hledaly, kde vlastně bar je, ale s úspěchem a klidem jsme ho ve finále našli. Bylo to fajn, kecalo se, tančilo se, pilo se, kouřilo se (nezdravě...i když ti dva nevím :D). Zkrátka ne nudný večer, přijely jsme domu něco po půlnoci a beztak jsme vytuhly až někdy kolem 4-té ranní, protože naše můza nás ne a ne opustit. Když jsme v oslnění hlasité a provokativní hudby odcházely z klubu, jen jsme se na sebe s Lenn podívaly a nadrženost na povídky byla v nás, takže asi takové vysvětlení :D (že vypadám na fotce jak idiot - ignorujte - jinak tahle fotka je z onoho klubu ;) ).


A pak už nepodstatné dny, jsem ráda, že jsme ju tady měla :). No a co jinak Velikonoce? Jsem na jednu stranu ráda, že u nás jakože koledníci už nechodí, ale na druhou stranu je to docela smutné, že už tahle tradice trochu poklesává -.-

Kouzlo kouzelné gumy

25. april 2011 at 14:12 | Pétina
Huh, zkoušela jsem poprvé vyretušovat nějakou fotku, vybrala jsem si Billa (samozřejmě, jak jinak, než někoho z TH) :D. Ale tahle fotka mi přišla taková příhodná, už jednou jsem jí sem dávala. Docela pěkné, jak z nedokonalosti můžete udělat rychle dokonalost :D dělala jsem to poprvé, takže to má své nedostatky, spíše jsem to chtěla vyzkoušet, ale i tak...líbí se mi to ^^
asi vám to dojde, ale pro jistotu - vlevo originál, vpravo upravené ;DChipmunk Feat. Chris Brown - Champion

24. april 2011 at 14:00 | Pétina
krásná <3


He is just a little Lolita! 9.

23. april 2011 at 21:54 | Pétina

Háha, volejte sláva a tři dny se radujte! Konečně jsem dopsala devítku, u které mi chybělo posledních pár odstavců! A ke které sem se snažila dokopat už pár dní. Za přítomnosti Lenn jsem opravdu nějak náladu na psaní Lolity neměla, takže jsem jí odepsala až dnes večer, v klidu, sama u kávičky ^^ Dokonce už mám nejspíš od detailu promyšlený zápletky a konec. To víte, když se člověk v autě nudí, má Ipoda v uších, inspirace se vyskytne náhle a nečekaně! :D No nic, konec kecání, přeji hezké počtení :))

*flaskback*
"No tak, blonďáčku, přeci to nechceš takhle zdržovat, už jsem opravdu nadržený, chtěl si předehru, kterou tu už praktikujeme dobrou hodinu, udělej svému milovaném radost."
"To byl účel, líbí se mi, když tak naléháš, připadám si pak, jako kdyby tvůj život závisel na mně." Smál se chlapec a hbitě se vysmýkával svalnatým pažím, které se ho snažily pod peřinou zachytit a zkrotit si ho.
"Andreasi!" zvýšil Ethien vyčítavě hlas, když se mu jeho blonďáček vyhoupnul z postele a hravě přeběhl na druhou stranu pokoje, který halila černá tma a jen díky měsíčnímu světlu, které dovnitř pronikalo oknem, se mohl Ethien kochat jeho hubeným, přesto mírně neposilovaným tělem.
"Budeš si pro mne muset dojít, pokud něco chceš." Usmál se vybízivě Andreas a prstem lákal milence k sobě. Ethien se krátce zamračil, skopnul ze sebe deku a pomalu vstal, mířeních k chlapci. Andreas celou dobu rentgenoval pohledem jeho tělo, které bylo rozhodně výstavní. Eth chodil pravidelně do posilovny, bylo to znát. Dokonale vypracované břicho, velké svaly na rukou, Andreas tak tak udržel v puse slinu. Nechal se tím pohledem tolik unést, že ani nestačil odběhnout a pokračovat ve své provokativní hře, a byl namáčknut na zeď tak, aby se mu nepodařilo utéct.
"Liško provokativní, tohle ti nedaruju." Zavrčel Ethien do jeho ucha a Andreas spokojeně zamručel. Naskošila mu husí kůže z podtónu Ethinena, jak svůdně a chtivě to říkal. Omotal mu ruce kolem krku, vyhoupnul se nohama kolem jeho boků a zády se opřel o zeď za sebou. Ethien jej chytil za zadek a netrpělivě se přitiskl rty na jeho dlouhý krk.
"Ah…"
"Tohle bude jediný něžný zákrok, za ty tvoje hrátky." Zamručel Ethien a jazykem přejel po Andreasově krční tepně.


Omluva...

21. april 2011 at 9:35 | Pétina
chci se strašně omluvit za mojí neaktivitu, teď vůbec nebyl čas ani nálada, měla jsem toho opravdu hodně, ani Lolitu jsem nedopsala. Tenhle týden jsem se k tomu ani nedokopala. Nicméně, snad už OPRAVDU by se tu měla brzy objevit, snad do soboty, měla by! Protože mi dneska přijede Lenna, která tu bude do soboty a budeme dopisovat tu naší společnou perverznost a ještě máme asi první dvě stránky jedné takové vážnější povídky. Ale snad si najdu chvilku, abych to mohla dopsat, nicméně, chybí mi jedna stránka ,abych dopsala devátej díl ^^ Jinak, užijte si pořádně Velikonoce, holky, vy si připravujte zadky už teď (i když mi přijde, že tahle tradice už pěkně upadá, alespoň u nás v Praze, a je to docela škoda, vždycky jsem číhala, kdo na nás zazvoní)..a ať se vám alespoň malá nadílka dostane ^^

Christina Aguilera - I'm a Good Girl

19. april 2011 at 16:30 | Pétina
<3


Nejhorší za mnou, to lepší přede mnou...

16. april 2011 at 13:00 | Pétinauh, konečně ten těžký týden za mnou -.- sice jsem neměla zrovna lehký týden i co se týče věcí kolem školy (trošku problémy s tátou, dokonce i nervy s 'přítelem'), ale všechno už je naštěstí za mnou. Už jen si odbýt pondělí, úterý a středu a pak týden a fous volno, to bude dílů Lolity (jak sama doufám) ;D. Nicméně, tu jsem plánovala zveřejnit už včera, jako 9-tý díl, ale tak nebyla bych to já aby se neprojevila moje skléróza. Rozepsala jsem si ho už ve škole ve čtvrtek, když už bylo po testech a já se na chemii nudila (ne, já jinak dávám pozor, stane se zřídka, že při dvouhodinovce češtiny usnu :D). A jelikož jsem včera nešla do školy z důvody, že jsem byla stresem nevyspalá, právě kvůli přítelovi, a stejně se šlo někam do kina, za co se mi 100 korun nechtělo dávat, to sem si radši pak koupila 2 nové laky na nehty (:D), tak jsem si přes flešku přenesla onen díl do našeho velkého počítače v obýváku, páč jsem měla náladu psát tam. No, a jaksi jsem to zapoměnal hodit zpět do flešky, do notesu a odjela jsem k babičce. Takže jsme němal ani možnost to dopsat -.- tak snad dneska večer!^^ snad určitě. No, jinak...co bych dál řekla? už podle obrázku vedle textu by vám mohlo dojít, že jsem si zamilovala komix od Allegator - Terracot and cats. Ale naprosto, miluju tam postavení Pasteho asi nejvíc. Říkám si, že by to byl úžasný námět na povídku, kdyby mě to napadlo dřív, ale tak...komixy od ní jsou nepřekonatelný! A tyhle dva, Terracota s Bikhou už mám pěkně dané na tapetě ^^


Uh, a už jen 12 dní do našeho prvního zápasu v MS v hokeji! ^^Bože, jak mě na tohle mohl táta naučit, vždy když se blíží MS, jsem jak nepříčetná, minulý víkend jsme si jeli dokonce koupit dresy a barvy na tváře, prý aby byla doma pořádná atmosféra!O.o haha, nevydržím! Co ještě dodat, že jsem i Sparťan (ne, opovažte se mě tu někdo vypískat). Takže když byli TH minulý rok v březnu v Tesla aréně, byla jsem pyšností sama bez sebe, protože tam jsem téměř jak doma - zápasy etc.! xD A jestli to vyjde, půjdu ještě na přípravný hokej do O2 areny společně s kamarádem na zápas Česko:Kanada (což by mohlo být dóóóóst zajímavý >:P). No nic, konec vykecávání, jdu si dát kafe, hrát si s neteří a koukat na záznam superstar (záživné sobotní dopoledne, což? :D) užijte si plně víkend ^^

Dítě simulant :D

16. april 2011 at 12:00 | Pétina
Booože, mám děti opravdu ráda, vzhledem k tomu, že momentálně se tu mazlim s neteří :D
Ta tu řve nadšeně mimi mimi a já bych měla chuť tomu rozmazlenému prckovi naplácat! xD
Mám docela slabé nervy, i přesto, že děti miluju, ale tohle by mě opravdu vytočilo :D


dočastně nepřítomna

11. april 2011 at 22:34 | Pétinanesnášim takové ty týdny, kdy se všichni profesoři zcvoknou a mají potřebu naházet vám do týdne co nejvíce písemek. občas přemýšlím - hrajou třeba nějaký závody, nebo jako jak? -.-" ne, jen chci říci, že do pátku tu asi zřejmě nic nebude přibývat, včetně Lolity, nemám ani rozepsaný další díl, jak neustále ležím v učebnicích. Dneska jsem se třeba jak pako učila 68 druhů ptáku na poznávačku a 3 A4 teorie. řekněte mi, k čemu mi tato nepodstatná témata budou, když moje zájmy směřují k humanitnímu oboru? :/ dobře, jsem jen trochu unavená a mám potřebu si taky na tu školu a námahu kolem ní postěžovat. Už aby byly ty velikonoční prázdniny, opravdu se na ně těším! Ještě musím podotknou perličku - do MS v hokeji zbývá už jen 17, není to skvělé? ^^ <- hokej, další z mých závislostí, ale o tom až někdy jindy.

Ehm, tak mě taky napadlo, když sem viděla teď u christhi, co vlastně stíhám mezi učením ještě číst? najdu si alespoň půl hodinku, abych si přečetla Reedem me, což vůbec nemá s twincestem spojitost, ale je to užasný příběh páru Harry/Draco - aneb příznivci Harryho pottera si přijdou taky na své, jako já ^^ zamýšlím se, že vůbec skoro nečtu české povídky od českých autorů, nevím proč, jsem strašně vybírává co se týče povídek. a nejradši mám beztak překladovky. naprosto hltám This Hour's Duty, och bože, vždycky tolik emocí u té povídky, miluju to! pak ještě A mess it grows...další překladovka <3 no a pak to je klasika od Syhraelky, nejkrásnější slash vůbec a to jest Myrtilles <3. tu povídku už teď pročítám asi po sté a neomrzí mě ^^ ehm, to je asi vše, chtěla jsem jen přednést menší doporučení povídky, i když dvě z nich nejsou twincestní šálek, stojí za to si je přečást, jelikož jinak, než za skvost je nazvat nemohu :) no, takže se snad ozvu zase o víkendu a společně s Lolitou, po které slintám ,ale učení mi nedovolí! :/ přežijte to lépe bež já -.-" ;))

30 Seconds to Mars- Hurricane

10. april 2011 at 14:00 | Pétina
<3