March 2011

31.3. || technotronic flow <3

31. march 2011 at 20:00 | Pétina
'všetky vás ovládne tento technotronic flow. my letime pryč, tysi spjeváš se mnou!'

V první řadě - vrtá mi hlavou, jak se Rytmus dostal na mojí plochu laptopa? Myslím, že si to zasloužil jednou písničkou, kterou už jsem tu zveřejňovala, který se pro mě stala tak trochu drogou a kterou poslouchám od včerejška non stop! neuvěřitelné, jak mě může hned takhle ovlivnit písnička, až na Rytmuse jsem neměla nějak kladný názor. a teď si budu objednávat lístky na jeho koncert. potrhlé, že? :D ale opravdu, ta písnička je droga -> xXx
Dneska mě skolila angína - ona už tedy odzačátku týdnu na mě lezla, ale dnes jsem už vážně zůstala doma, ráno mi bylo děsně. Ne, že bych chtěla, řekla jsem si původně, že to do školy dochodím a budu se to snažit vypotit o víkendu, ale mamka byla neoblobná. Nebaví mě to doma, stejně půjdu odpoledne na brusle a zítra do školy, nějak mi poslední dobou nevadí tam chodit (divné) :/ :D. Takže s paralenem, QAF v televizi a rozepsanou Lolitou ležim. pecička :)
A ještě menší připomenutí na konec. aneb, borec na konec :)
dneska je přeci 31.3., náš známý, schopný, vtipný, zlatý, krásný Hagen má své 24. narozeniny, pokud se nemýlim. tak snad to pořádně zapije, s klukama pořádně oslaví :)
Já to tedy jen napíšu - Happy B-day, Georg! <3

He is just a little Lolita! 4.

31. march 2011 at 19:00 | Pétina

"Vážně nosíš ty šaty normálně?" škytnul opile Dean, jeden z těch kluků, kteří si z Billa původně dělali srandu, ale ne ve zlém, jak pak později Billovi vysvětlili. Mohlo být něco kolem 11 hodiny, když tu seděl společně s dalšími 3 kluky - Andreas, Dean a Sean, aneb Andreasova partička přátel. Opravdu byli milí, jak Andy přislíbil.
"Ano, nosím, líbí se mi to…" usmál se sladce Bill a zašklebil se, když po několikáté odhodlaně upil nějakého nechutně silného alkoholu, ke kterému byl donucen. Vždy jen tak decentně ucucnul, neházel to do sebe po několik locích, jako ostatní. Ještě Andreas byl jakž takž při smyslech, ale to jen díky tomu, že to slíbil Billovi, který se trochu opilých lidí obával. Odmítnul mávnutím ruky trávu, která se mu dostala až nepříjemně do nosu a zakašlal, Sean přijal místo něj a několikrát potáhnul, než se spokojeným zamručením zavřel oči a málem tu nezdravou věc upustil z ruky. Andreas vykřiknul a tak tak jí zachytil.
"Ale tak jsi originální, ovšem jedna z nevýhod je, že ti každej kouká na zadek a přitahuješ i heterosexuály…" zasmál se Dean a poplácal Billa přátelsky po zádech. Chudinka se pod jeho silnějším dotekem převážel do předu.


Real ?(!)

31. march 2011 at 18:00 | Pétina


A teď upřímně, přátelé, kdo by poznal, že jde o toho bezchybného Billa, který nemůže mít na tváři jakékoliv pupínky, nebo pár dní neoholené strniště? Nebo třeba oprýskaný lak na nehtu (na týhle menší fotce to neni vidět, ale když sem to zkoumala, viděla sem ;D)? Nevěříčnost? Ale proč by ne. Je to taky jen člověk, chlap, kterej má své mouchy i když tohle jsou, řekla bych, běžné věci ;)
Že ani slavná celebrita nezáří dokonalostí, že je bezchybná a nemůže vypadat jako typickej, běžnej chlap :D Náhodou, myslim, že vypadá mužněji (ted myslim s tim strništěm xD) a pravěji, než kdyby to všechno skryl pod tunu make-upu :P
Ažžž...na tu naušnici v tom nosu. Pořád se mi na něm nelíbí a líbit nebude. Měla bych neustále nutkání ho za to a vytrhnout mu to z nosu o:) ale on, a jeho styl, co mu do toho kecat, že jo :D No a abych byla férová, fotku jsem našla u MAJKY, který k tomu taky měla pár slovíček :) Co na to říkáte vy? Lepší vědět realitu, nebo si najivně myslet, že Bill je prostě BEZCHYBNÝ? ;D

Black swan - Černá labuť 15. (2/2) (konec)

31. march 2011 at 17:00 | Pétina |  Black swan - Černá labuť
"Ale k původní otázce, Bille, jak si přišel k té ráně na břiše?" ozval se po dlouhé chvíli Tom. Bill protočil lehce očima a nakonec tedy otevřel ústa odhodlaný říct jim, co se u něj odehrávalo před představením. Oba napjatě poslouchali.

"Nikdy mi nebylo nic vzácnějšího, než tahle hlavní role, kterou jsem si opravdu musel… tvrdě vybojovat." Pohlédl krátce na Toma, který jej kývnutím vybídl k pokračování. "Možná jsem si od samého začátku namlouval, že se mi jej Lily snaží sebrat, že udělá cokoliv pro to, aby tu roli získala. Večer před představením - nalila mi do drinku drogu, která mě měla vyřídit."

"Ne, Bille, mělo tě to jen povzbudit, neměla jsem potřebu tě vyřazovat z tvé role, protože sama vím, jak ti na ní záleželo, já ti to naopak ze srdce přála a…" chtěla pokračovat, její hlas byl až zoufalý a prosebný, ale byla umlčena Billem.

Christina Aguilera - Show Me How You Burlesque

31. march 2011 at 16:00 | Pétina
další jedna dobrá ze Sountracku Burlesque <3


Mad Skill feat. Rytmus - Technotronic Flow

30. march 2011 at 17:00 | Pétina
d-.-b
naprosto libová písnička! Rytmuse jako osbnost tedy nemusím, ale občas má brilantní písničky.
Kort tahle, poslouchám jí celej den, je to úplně...awwwwww ^^
a víte co? 9.4. jdu na jeho 'konzert', bude s Tinou v praze, v jednom music clubu :)
uh, těšim se! ^^


He is just a little Lolita! 3.

29. march 2011 at 19:00 | Pétina
pro jednu slečnu nedočkavou ;DBill ležel spokojeně na své posteli na břiše, přežvykujíc konec své tužky a snažil se vyřešit křížovku z časopisu. Zamyšleně krčil čelo a případně urputně škrtal slova, který mu tam ve finále nepasovaly. Před dobrou hodinou se rozloučil s rodiči, dokonce i pár slz ze strany matky padlo a Tom se omluvil, že mu teď nemůže být společníkem, protože má další schůzku s nevrlými rodiči. Stačil si mezitím vybalit své kufry do skříně, povléknout si postel do svých prostěradel, oblepit si zeď nad postelí nejrůznějšími fotkami, výstřižky z časopisů a plakátu. Chtěl si to tu zabydlet se vším všudy, trochu to tu pozvednout, protože pokoj byl na jeho vkus až moc nudný obyčejný.
Odložil tužku, převalil se na záda a protáhl své dlouhé, hubené tělo. Se zívnutím chvíli hleděl do stropu, než stočil hlavu na protější postel, která byla zabydlena, ale její majitel nejspíš lítal někde venku, Tom říkal, že možná hraje venku se svou třídou fotbal. Bill byl zvědavý na svého spolubydlícího, snažil se podle rozhrabané postele, nesrovnané skříně a nepořádku na jeho stole odhadnout jeho povahu. Došel k závěru, že to bude typický, teenagerovský rebel.
"Ehm, ahoj." Ozvalo se ode dveří hrubší zakašlání a Bill stočil svůj pohled na blondýna, který za sebou zavíral dveře a prohlížel si s jakýmsi překvapeným výrazem Bill. Černovlasý chlapec se posadil a věnoval mu přátelský úsměv, natáhl svou ruku oběšenou cetkami k němu.


You make my heart explode 2. banner

29. march 2011 at 17:00 | Pétina

Takže jsem udělala 2. banner, protože tamten prostě nevyhovoval.
A to k druhé řadě, jak sem se již zmiňovala u předchozího banneru, k povídce
YOU MAKE MY HEART EXPLODE, kde první řadu (která už je dospaná), najdete u Mizuki ;)
V druhé řadě už nepůjde ani tolik o dvočata, jako o mladou Hannah (dívka vpravo banneru).
Celkově myslím, že druhá řada je stejně povedená, jako první. Už máme asi 12 dílů. cca. :)

Sex and the city 2

28. march 2011 at 18:00 | Pétina
No, vybrala jsem si dvojku, protože se mi beztak líbí víc.
Tím samozřejmě nechci tvrdit, že jednička stojí za prd, oba díly jsou dokonalý! :)
Jak sem se zminovala, tenhle víkend jsem skoukla oba, miluju ten film se vším všudy.
Proto taky vzniknul novej design s New Yorkem, nechala jsem se inspirovat filmem! :D
No, nemám co ví říct, opětně, jako všechny filmy v této rubruce doporučuji!
A link ke stažení máte TADY ;)

TRAILER:Ricki-Lee - Can't Touch It

28. march 2011 at 17:30 | Pétina
O víkendu jsem měla doslova 'sex and the city' maraton, kdy jsem v sobotu koukala na jedničku a v neděli odpoledne, kdy jsem prováděla úklid jsem si pustila dvojku.
Ne, že bych to už neviděla před tim, ale já ten film zbožňuju, nemám na něj ani jedinou výtku.
Je tam všechno co já preferuju - móda, pěkní muži, humor, romantika a skvělé obsazení.
A mám potřebu si ten film pustit dneska znova. Asi se tak stane xD
No a jedna písnička ze soundtracku, která mi přijde dosti rytmická! :)


Espoir 8.

28. march 2011 at 17:00 | PétinaPo týdnu lenošení si Bill natěšeně balil věci na víkend v Tomově přítomnosti. Jak byli chlapci domluveni, hned v pátek se sešli na snídani u Toma. Ten si už chtěl užít další chvíli zaslouženého odpočinku. Ty čtyři dny pracoval velice namáhavě.
Skupinka popových hvězdiček s velice vysokými manýry ho nenechala vydechnout. Než se ty holky domluvily, co kde a jak provést a vylepšit, byl z nich Tom na nervy. A to ještě nepočítá to, že se ho snažily balit.
Ač se tomu ze začátku bránil, musel si přiznat, jak rád toho malého černovlasého puberťáka uvidí.
,,Bille, uklidni se. Třeseš se jak ratlík." Artur dloubl do bratrance a dlouze zazvonil na zvonek Tomova velkého bytu.
Klika cvakla, dveře letí, Kryštof stojí ve dveřích...
,,No konečně, že jste tu!" vykřikl blonďák a pustil je dovnitř. ,,Tom šel ještě pro něco k pití a Daniel je u zubaře. Přijdou každou chvíli."
Bill se se zájmem rozhlížel po bytě. Byl velice prostorný a už i z Arturova vyprávění věděl, že je velice luxusně zařízený.
Kryštof je zavedl do velkého obývacího pokoje.

He is just a little Lolita! 2.

27. march 2011 at 19:57 | Pétina
Takže zkouším hodit druhý díl. A já si jdu po celém náročném dni, kdy jsem se rozhodla pro jarní úklid, sednout s čajem k televizi a pustit si nějaký přehnaně typicky americký film, protože mám na něj od samého rána náladu *vidí to na sex and the city* ^^ užijte si zbytek neděle ;)


Společně procházeli dlouhou chodbou, Simone byla nalepená na po boku svého manžela a nejistě se rozhlížela. Z hlediska údržby byla tahle budova naprosto úžasná, na pohled dokázala pohladit obávanou duši. Vlastnila velikánkou, udržovanou zahradu s parkem, dokonce snad i něco jako vlastní venkovní bazén, hřiště a posezení, co Simone postřehla. Ovšem i když zevnitř byla budova moderně zařízená, cítila se tu divně, nesálalo tu zrovna moc útulnosti a klidu. Ale to byl nejspíš jen její dojem.
"Myslím, že jsme tu." Odtrhnul jí Gordon z jejích myšlenek a ukázal na dřevěné dveře, na kterých visela pozlacená jmenovka a titul. Simone přikývla a zaklepala tiše na dveře. Jakmile se ozvalo vyzvání ke vstupu, Simone si rychle poupravila vlasy a společně vešli. Muž za stolem okamžitě vstal, natáhnul ruku, aby si mohl s oběma rodiči potřást na uvítanou.
"Vítám vás u nás, doufám, že jste měli příjemnou cestu, i když počasí dneska zrovna moc nepřeje." Promluvil ředitel a Simone se při jeho stisknu ruky mírně zachvěla. Poznala v něm jakousi zvláštní, ojedinělou osobnost, o všem v tom kladném slova smyslu. Nedivila se, že zrovna on čelil tomu všemu, vyzařovala z něj pozitivní osobnost, klid. Tipovala mu maximálně tak 25 let, byl mladý, jeho vzhled tomu dokazoval. Volnější oblek a na hlavě nezvyklý účes - černé rasta copánky.
"To ano, ale rozhodně můžeme být rádi jen za tyto nepříjemnosti." Usmál se přátelsky Gordon a stejně tak, jako před tím Simone stiskl jeho ruku.
"Posaďte se, prosím." Vyzval je rasta a ukázal na dvě židle naproti jeho velkého, prostorného stolu. Sám se posadil zpátky, popadl svůj zápisník a chvíli hledal funkční propisku.


Black swan - Černá labuť 15. (1/2)

27. march 2011 at 16:30 | Pétina |  Black swan - Černá labuť

Jakmile naběhnul na parket jako v sokyni bílé labutě, jako by zapomněl na to, co se v šatně stalo a zase byl myslí ztracený v tanci. Jeho sebevědomí rázně stouplo, jako vždy, když dával do černé labutě razanci, občas uvažoval, že spíš tahle role k němu více pasuje. Se zvednutou hlavou si vychutnával krok po kroku, pohyb po pohybu a nemyslel na nic, jen na tanec. Pouze na ten.

Ukončil dlouhý akt, nezapomněl se hluboce uklonit a spokojeně se usmál, když diváci začali nadšeně tleskat, pískat a někteří dokonce i obdivně vstávat ze židle. Cítil se nad věcí a ještě dobré tři minuty postával uprostřed jeviště a nechával se obdivovat. Až se nakonec otočil na špičkách a odběhl do zákulisí, kde i tam dokonce sklidil potlesk od svých spolutanečníků. Zmerčil mezi nimi Toma.

"Vrať se tam zpátky… no tak, vrať se, chtějí tě ještě vidět…" křiknul na Billa povzbudivě. Chlapec nevnímal jeho slova, prodral se chvatně mezi tanečníky, skočil Tomovi kolem krku a okamžitě vyhledal jeho rty. Naléhavě se na něj tisknul a povzdychnul mu do překvapeně pootevřených úst. Tom neodporoval, objal Billa kolem pasu a vnímal, jak balancuje na špičkách, byl menší než Tom. Po chvíli se od Toma odtáhnul a za stálého očního kontaktu pomalu couval zpátky. Otočil se a vběhnul zpět. Tom se jen pro sebe pousmál a přejel si po rtech, kde ještě cítil Billovy rty.
O.o

Christina Aguilera - Express

27. march 2011 at 16:00 | Pétina
nevim, jestli sem tuhle písničku už tady zveřejňovala? *přemýšlí*
vlastně jo, když jsme představovala tu mojí jednodílovku s názvem Burlesque :D
nevadí, tak tady je ještě jednou samostatně, protože je <3


93 - future tatto

26. march 2011 at 11:14 | Pétina


Včera večer, ještě než jsem šla spát jsem přemýšlela nad změnami, které nastanou s mými 18-tinami. Samozřejmě, že chováním naprosto žádné, pořád budu to infantilní dítě;D. Ale s tím věkem hodlám udělat dvě změny, které si už přeji nechutně dlouhou dobu a díky plnoletosti nastane má volnost před rodičemi. 1. je, že si nechám píchnout jazyk. Snim o tom už asi od svých 13-ti let, a toužim potom i přes veškeré to varování ze strany rodiny (no jo, neni jednoduché žít v rodině doktorů ;D). A ta 2. věc je, že bych si chtěla nechat vytetovan nějaké menší symbolické tetování. Chtěla bych to na zápěstí - já vím, není to tam nějak extra viditelné, ale to já právě nechci. Nechci tetování na výstavu, na okrasu, ale symbolicky. Vždycky jsem právě chtěla na zápěstí hvězdu, nejlépe asi na levé. A ten ročník, kdy jsem se narodila - tím jsem se nechala inspirovat upřímně Billem a jeho Freiheit 89. Ale jen tím rokem narození ;). Takže jsem si včera ještě zapla na chvíli PF a tvořila jsem. Není to nic extra, ale v jednoduchosti je krása a mě se to líbí. Mamka řekla, že je to tuctový, ale ona je strašně náročná - ve všem. Takže pokud můžete, pokud to čtete, zkuste mi případně napsat upřímně (ať už kritický, či pozitivní názor), co si o tom návrhu myslíte. Pod perex ho hodím ještě ve větším rozlišení. Klidně přijmu i návrhy na zlepšení a podobně :) Díky ;)


He is just a little Lolita! 1.

25. march 2011 at 21:06 | Pétina

Okey, přátelé, zkusím zveřejnit první díl mé nově rozepsané povídky, která bude narozdíl od Black swan mým nápadem a taky znatelně optimističtější, rozhodně ne žádné psycho, stresy atd :D Napadla mě úplně samovolně a už mám popsaných asi 12 stran (cca 3 díly). Já vím, že mi tu nikdo nic moc nekomentuje, ale chci vás velice poprosit, pokud si přečtete první díl, ohodnoťte to alespon dole, za komentář budu jedině šťastná, protože by mě zajímalo, jestli ta povídka zaujme :) Plky, plky...za chyby se omlouvám, jsem líná to po sobě číst ;D


"Opravdu si myslím, že bychom s ním měli nejdříve promluvit, víš, jak umí být strašně hysterický a citlivý, když se něco řeší za jeho zády."
"To ano, ale když mu oznámím předem, co s ním máme v úmyslu, odmítne a nehne se z pokoje, je schopný se zakousnout i do skříně, ber na to ohledy, Simone." Gordon zamyšleně stisknul svůj mobilní telefon v ruce a stále přejížděl palcem po tlačítku, které mělo vytočit naťukané číslo. Číslo, které jim mohlo trochu pomoci svého syna napravit.
"Je to rozumný chlapec, drahý, on to určitě pochopí…"
"Chlapec…" odfrknul si Gordon pobaveně a protočil oči směrem ke své ženě, která se zatvářila trochu vyčítavě a dotčeně. "Bude si myslet, že jej nebereme takového, jaký on je. Jeho infantilní povaha to nevezme." Zavrtěl nesouhlasně hlavou.
"Díky tomu, že je stále infantilní, mám nápad, jak by to mohl přijmout." Simone rázně vstala, puntičkářsky urovnala své tričko, upravila dlouhé vlasy. "Dej mi chvíli, nevytáčej to číslo, Gordone, prosím." Políbila svého muže krátce na čelo a zamířila po schodech nahoru, kde by měl být v pokoji její jediný syn. Bill.
Simone zamířila k nejzadnějším dveřím, které byly polepené nejrůznějšími dětinskými samolepkami, včetně většího plakátu s koťaty. Lehce poklepala na dveře a vešla pomalu dovnitř.


Leoš Mareš - Svalnatec

25. march 2011 at 21:00 | Pétina
jasně no, chápu, taková hitovka k popukání :D
ale ona je hrozně chystlavá, jelikož jí začala zpívat téměř celá naše třída.
a to si říkám, že jsem na třetí, na gymnázium, ve druhém ročníku a...lidé tam mají být intelignentí, rozumný, téměř vyspělý - ha ha ha! :D
no prostě Ledošek :)


Black swan - Černá labuť 14.

25. march 2011 at 13:00 | Pétina |  Black swan - Černá labuť

Vběhnul do divadla a rychlým krokem mířil do své osobní šatny, kterou měl jen pro sebe. Cestou potkával už převlečené, připravené a rozcvičující tanečníky. Věděl, že si bude muset hodně pospíšit, bylo něco málo po půl osmé a v devět představení začíná.
"Co tady děláš?!" zavrčel Bill na Lily, která postávala už namalovaná jako bílá labuť před jeho šatnou společně s Tomem, očividně o něčem diskutovali. Bill v sobě držel vztek, ale nebyl čas teď rozpoutat dohady, když přišel pozdě. Rozrazil dveře a odložil věci na stůl, posadil se před velké zrcadlo a postupně vyndával své líčení.
"Má být nemocný, vždyť volala jeho matka…" pronesla Lily zmateně, jak Bill uslyšel za dveřmi. Tom ji umlčel mávnutím ruky, když se nadechovala k dalším argumentům a vešel do Billovy šatny, zavřel za sebou dveře a opřel se o ně. Chvíli sledoval chlapce, který urputně čistil svůj obličej termální vodou.
"Jak si na tom?"
"Jsem v naprostém pořádku." Pousmál se Bill klidně a dál se věnoval svému odrazu v zrcadle. Potřel na svůj křehký obličej vrstvu krému a zamrkal. Soustředěně začal nanášet na tváře výrazně bílý pudr. Připravoval se na zahajovací část bílé labutě.
"Bille?"…odkašlal si nervózně Tom, a když se mu nedostalo odezvy, zopakoval chlapcovo jméno o poznání hlasitěji a Bill mu věnoval tázavý pohled přes zrcadlo. "Už jsem poprosil Lily, aby to dnes odtancovala za tebe. "Pronesl nejistě. Bill se zarazil v pohybu a stále držel s trenérem oční kontakt.
"Už jste to ohlásili snad?" nakrčil Bill obočí a pokračoval v nanášení silné vrstvy pudru. Tom najednou zrozpačitěl, nevěděl, co by na to měl odpovědět, samozřejmě, že oficiálně to ještě na veřejnosti neohlásili. Takže bod pro Billa. "Jsem tady, Tome, a budu tančit." Pronesl Bill a tím hodlal uzavřít veškeré dohady a jakékoliv protesty.
Tom uznale přikývnul a přešel za něj. Objal chlapce kolem ramen a sklonil se k němu, aby mu zastrčil neposedný pramen za ucho. Bill zjihnul a opřel se o jeho hruď, pozorujíc Toma zvědavě přes rameno. Čekal, co má Tom na jazyku, něco povzbuzujícího.


"Empire State of Mind" Jay-Z | Alicia Keys

25. march 2011 at 12:00 | Pétina
Já vím, už poněkud starší písnička.
Ale před chvílí jsem koukala na záznam se Superstar a nějak se mi zase připomněla.
Takže po dlouhé době bude tkvít v mém Ipodu :P <3


New story?..

22. march 2011 at 18:58 | Pétina


Ano, napadl mě takový jednoduchý příběh, konečně taky vlastní a ne inspirovaný filmem! Zatím jsem si jen vytvořila banner, možná se dneska pustím do prvního dílu, pokud mi to půjde psát, pošlu to na twincesta, až to ale dopíšu kompletně, nepředpokládám, že by to mělo mít nějak víc dílů. Rozhodně ne víc, než Black swan, která mibude brzy končit, je dopsána! :)
Takže abych nevyšla ze cviku, musím přeci psát něco nového. Ale mám ještě rozepsáno s Lennou jednu perverzní, která bude opravdu...ale jen opravdu o sexu a dokonce budeme mít i ilustraci v podobě montáží k jednotlivým tématům. No, však ono to ještě bude za nějakou dobu, ale myslím, že to bude fajn, píše se šestý díl z 11 ;)
A to je asi k mým průběžným kecům vše, půjdu pouklidit a zkusit se vrhnout na první díl Lolity ;P