February 2011

The Placht 1/2

27. february 2011 at 18:00 | Pétina |  The Placht
Jsme tu s další úchylárnou (jak jinak). Já do toho moc kecat nechci, jen mi bylo od Lenn řečeno, že by bylo záhodno vám objasnit, proč zrovna ten nepochopitelný název povídky :D. Nějak jsme spolu konverzovaly přes zprávy, když jsme došly k tématu - švagrova (od Lenny) jachta. Zcela běžná konverzace, ale to, že bylo kolem půlnoci a já měla slepený oči únavou, tak jsem následovně napsala něco ve smyslu: "Napadla mě jednodílka na téma plachta (místo jachta)!" a tak vznikl první návrh. Ovšem nebyla by to Lenn, aby to ještě nějak nepoupravila a nesnažila se to poangličtit, takže proto The Placht (a všichni stále víme, že jde o jachtu xD). Krom toho tomu beztak říkáme DŽACHTA :D No, konec keců, přeji příjemné
počtení další naší perverznosti ;P


Bill
"Billy, broučku, půjdeme?" volá na mě Saskia. Moje přítelkyně. Chodíme spolu už několik měsíců, protože já i ona jsme z vlivných rodin a naši rodiče si přejí, abychom se vzali. Nechci se ženit, a už vůbec ne se ženskou, ale ona je celkem milá, myslím, že mě má ráda a já ji vlastně taky, ale z mé strany jde spíš o víc než přátelství, ale láska na celý život to také není. Trávíme dovolenou na Kanárských ostrovech. Je to tu krásné, slunce pálí, lidé jsou příjemně naladění rytmy latinsko-americké hudby. Jen cítím, že i tak mi tu něco chybí.

Dožehlím poslední pramen vlasů a vylezu z koupelny. Moje přítelkyně se mi hned nalepí na záda a políbí mě na šíji. Společně se obujeme a míříme do hotelového baru. Každý večer tam je plný taneční parket. Lidé tančí salsu, vzduch je naplněn vášní, a Saskie zjevně čeká, že když půjdeme spolu, atmosféra pohltí i mě. Ale kdo ví. Ruku v ruce dojdeme do baru, kde se rovnou usadím, pokud mám tančit, tak minimálně s flaškou whisky v krevním oběhu.
Tom
Jako každý večer, kdy mám směnu, stojím za naším rozlehlým hotelovým barem. Hotel je pětihvězdičkový, takže na plat si nestěžuju a ani na pracovní dobu ne. Rána a odpoledne mám vždy volné, já tu těším lidi jen od večera do dlouhých nocí, dokud se pláž nevylidní. Nespím na hotelu, ani nevlastním žádný dům, či vilu u moře, já jsem pyšný na svojí luxusní jachtu, která kotví v nedalekém přístavu. Za nic bych ji nevyměnil, řekl bych, že je vybavená i líp, jak ty hotelové pokoje, co tu máme.

A tak i dneska stereotypně postávám za barem, zkušeně pohazuju s termoskama a obsluhuju turisty i místní u baru. Kolikrát se pokouším i flirtovat, ale nikdy to nevydrží nějak dýl. Mám tu kliku a natrefím vždy jen na slečny, co tu jsou na dovolené, takže maximálně dvě noci a finito. Ušklíbnu se a přejdu k mladému páru, co akorát dorazil. Opřu se lokty o bar a přátelsky se pousměju.
"Co to bude?"

Bill
"Sex on the beach..." sykne hned Saskia na barmana. Sexy kousek. Jenže dokud budu mít za prdelí jí... Já vím, je to moje holka, ale já ji tak nevidím. Nechci chodit s holkou, i když jí mám rád. Sednu si na barovou židličku.
"Sex on the beach a irskou. Napište to na účet pokoje 651," oznámím celkem stroze. Potřebuju se uvolnit.
Tom
"Jak si pár přeje..." usměju se na toho kluka. Je pravda, že bych tady musel chvíli váhat, kdo je v páru holka, ale díky hlasu a plochýmu hrudníku jsem poznal, že se opravdu jedná o mužské pohlaví. A musím uznat, že mě zaujal víc, než ta jeho pěkná, snědá bruneta po boku, která by taky mohla z placu jít fotit do Playboye.
Hodím dvě větší sklenky na bar a už je plním vodkou, broskvovým likérem a ananasovým džusem. Na vrch připíchnu měsíček pomeranče a ještě přihodím brčka. "Prosím, a ještě ta irská..." otočím se a přichystám další menší sklenku pro alkohol.

"Taky bych si dal sex on the beach, jen kdyby tu nebylo tolik lidí a tolik práce..." zamumlám spíš pro sebe, s přivřenýma očima pohlédnu na mladíka a podám mu druhou menší sklenku.

Black swan - Černá labuť 10.

27. february 2011 at 15:00 | Pétina |  Black swan - Černá labuť

Betaread: Mizuki

Společně přeběhli přes silnici do taxíku, který už netrpělivě vystával před klubem. Oba, jak Lily, tak Bill měli za tu další hodinu něco málo upito, nebylo divu, že řidič protočil očima a dlouhou dobu z nich doloval adresu, kam je odvézt. Bill nadiktoval svojí a nezapomněl mu na konci slíbit nějakou nemravnou odměnu. Lily vyprskla smíchy a konečně vyjeli.
"Líbil se ti dnešní večer?" usmála se unaveně Lily, opřela nepohodlně do sedačky a položila ledabyle ruku na chlapcovo stehno. Bill s úsměvem přitakal a opětoval jí úsměv. Sklopil hlavu a pozoroval dívčinu ruku, která se pomalu sunula k jeho rozkroku, čím dál blíž.
"Lily…" vydechnul nesouhlasně Bill a tiše povzdychnul, když se její dlaň promnula Billův rozkrok. Přivřel oči a zaklonil hlavu. Sjel více dolu po sedačce a podsadil se v pánvi, tlačil na Lilyinu ruku, ač nechtěl. Snášel její doteky ještě chvíli, než jí vzal za ruku a odsunul jí. Lily se pobaveně zasmála a Bill otočil hlavu k okýnku a sledoval noční ulice.
O.o


EasyTech - I'm The Sexy Girl (Electro Banger Remix Edit)

27. february 2011 at 11:00 | Pétina
trošku perverznosti? Proč ne...;D

I love you Philip Morris

25. february 2011 at 17:00 | Pétina
Jeden z komediálnějších žánrů. Mám strašně ráda toho Jimiho, ať hraje kdekoliv. Třeba ve filmu 'Lhář Lhář' ho přímo zbožňuju. On se opravdu hodí jen do komedií, neumím si ho představit třeba v nějakém romantickém filmu. Nicméně tenhle film mám od kamarádky, která ho prostě jeden večer přinesla, sedly jsme k televizi a pustily si ho. Už jen kvůli tomu, že tématem je homosexualita jsem hned souhlasila! :D Nebudu se nějak rozepisovat, prostě jsem u toho kolikrát brečela smíchy (ale tak u mě, jakožto u primitivního člověka je to běžné) ;D Takžeee, kdo má zájem link ke stažení je ZDE ;))
TRAILER:

Black swan - Černá labuť 9.

24. february 2011 at 18:21 | Pétina |  Black swan - Černá labuť
Bill vydechnul hlasitě, když byl přiražen tvrdě ke zdi. Zaklonil hlavu a nechal Andrewa sázet na jeho krk plno namodralých modřin. Andrewovy dlaně putovaly neoblomně po chlapcových bocích a náruživě je tiskly. Bill ucítil nátlak proti jeho rozkroku a vydechnul.

"Andrewe?" šeptnul nejistě Bill a na chvíli ho od sebe odtáhnul. Andrew se odtáhnul a kouknul na něj vražednám pohledem. Snad se bál, aby teď chlapec neodmítnul a neodešel, protože by byl schopen být bezcitný a vzít si ho násilím.
"Co?!" Bill znejistěl z jeho tónu abylo mu jasné, že zjeho spárů už jen tak neunikne. Polknula a podíval se mu jistě do očí.
"Máš kondom, že jo?" pípnu tiše a rukama se opřel o jeho očividně vypracovanou hruď. Andrew se rozesmál.
"Samozřejmě, že jo, kotě, neměj strachy…" zamumlám vydážděně. Nakrčil pravou nohu a silně natisknul na Billův rozkrok. Bill hlasitě zasténal, sám začal na jeho noze jezdit, sám sebe hecovat k nepříčetnosti. Chtěl sex a chtěl nemyslet na všechno ostatní kolem. Objal Andrewa kolem krku a prudce se mu přitiskl na rty. Skousnul jeho ret a mírně zatahal, vzdychal mu do úst a začínal nad sebou ztrácet kontrolu.

Odstrčil Andrewa po chvíli silou od sebe a zacouval k posteli. Prstem jej lákal k sobě, dokud nebyl povalen doprostřed postele. Andrew si nad ním kleknul a pousmál se při pohledu na chlapce, který se pod ním svíjel samou bezmocí a nadržeností.
"Ojeď mě! Pořádně!" vydechnul chrčivě Bill a rukama zabloudil dlaněma pod jeho triko. Přejížděl nehty po vypracovaných rysů svalů.


Nelly - Move That Body ft. T-Pain, Akon

24. february 2011 at 18:17 | Pétina
bez komentážu...ti tři? <3

The Placht banner

21. february 2011 at 16:29 | Pétina
Další jeden banner k naší povídce s Lenn. Ten název se mi vysvětlovat nechce, vysvětlení bude až na twc blogu s povídkou, která je samozřejmě a nečekaně zase jedna velká úchylárna.
Jako doposud všechno, co píšeme společně s Lennou xD No, takže jsem vytvořila jeden k nejnovější naší jednodílovce :)


Black swan - Černá labuť 8.

18. february 2011 at 20:56 | Pétina |  Black swan - Černá labuť

Společně seděli u zadního stolu a debatovali. Byla to místní slušná restaurace, zahalená tmavými světly a precizním obsluhou. Bill popíjel svůj džus a zjišťoval, že Lily nebude zase tak proti jeho srsti, jak si do teď vnucoval.
"Beztak byla divná, myslela si vždycky, že Tom bude patřit jí, každá holka, která se kolem něj točila byla prostá děvka…" protočila Lily očima a Bill povzdychnul.
"Nevím, přišlo mi, že mezi sebou měli docela pěkný vztah. Už jen podle toho, jak jí Tom oslovoval - Princezno." Pousmál se Bill nuceně. Lily se znechuceně ušklíbla.

"To je odporný…"
"Já si myslím, že je to docela milé…" pokrčil Bill rameny a na chvíli se rozhostilo ticho. Lily kvrdlala zamyšleně se svojí sklenkou vína a rozhlídla se kolem.
"Myslím, že ti začne říkat podobnou zdrobnělinou…" pronesla pobaveně a upila. Bill zavrtěl nesouhlasně hlavou, otevřel pusu, aby mohl protestovat, ale Lily mu skočila do řeči. "Udělá to, aby ti pak mohl ojet zadnici…" Bill polknul a sklopil pohled k zemi. Neměl zrovna nadšení do toho, aby Lily, sdělil, co se u Toma doma tenkrát stalo, zatím ještě ne. Nevěděl, co by na to měl říct.
"Haburger, slečno…" položil číšník talíř před Lily, která poděkovala. Stále postával u stolu, jakoby se nad něčím rozhodoval. Lily pozvedla obočí a věnovala mu tázavý pohled. Bill se pobaveně uchechtl.
"Pak mi dejte vědět, jestli byl dost šťavnatý…" pousmál se muž.
"Samozřejmě, že dám, o to se nebojte…" pronesla pobaveně a otočila se zpátky ke své porci.Bill se rozhlídnul, jestli mu náhodou nenese někdo jeho objednanou večeři, aby nemusel sledovat marné pokusy o flirtování číšníka, cítil se trochu navíc.


Bitchy Bill

18. february 2011 at 17:58 | Pétina
...aneb lepší název mě nenapadl, protože mi tady Bill přijde jako totální děvka! Nicméně, neznám autora montáže, což je trochu škoda, uvedla bych ho tu, aby to pak nebylo něco jako krádež. Proč ten chlap nefotí takovéhle fotky normálně? 
Mohl by, to bych si to ceédéčko třeba i koupila :D 


Selena Gomez & The Scene - A Year Without Rain

17. february 2011 at 21:31 | Pétina
^^


Espoir 3.

16. february 2011 at 18:00 | Pétina |  Espoir
espoir
Nákupní centrum. Zastávka, která byla slíbena na úkor Billa.
Tom bloudil znuděně s košíkem po obchodě, občas přihodil něco do košíku. Kryštof s Danielem věčně někam odbíhali a přinášeli nejrůznější výrobky, nehledě na cenu. Se slovy, že Tom je zajistí, zaplňovali košík dál. Bill s Arturem se loudali pomalu za Tomem a bavili se. Artur vyzvídal první dojmy Billa, co se týče Toma. Bill jen zarytě mlčel, občas se pro sebe uculil. Nenáviděl bratrancovu zpověď.
"Sledujte, pánové, bryndáky! Bohužel je neměli s tvým jménem, Bille, ale mně se líbí tenhle a Danielovi zas tenhle, co říkáte?" Kryštof pobaveně stepoval u košíku a koukal na Billa, který si pečlivě vybíral. Bral to jako žert. Artur hlasoval okamžitě pro růžový s krajkami, a Bill zase pro tmavě oranžový se slonem uprostřed. Stav byl nerozhodný. Všichni čtyři stočili pohled na Toma, čímž ho vyzývali, aby rozhodl.
Napřímil se a nasadil zamyšlený výraz. Přivřel oči a detailně si prohlížel oba bryndáky. Popravdě mu bylo spíše do smíchu, ale udržel rozhodnutí na vážné váze. Kouknul upřeně na Billa a po chvíli se pobaveně usmál.
"Ten oranžový, jde mu k očím" řekl rozhodně a balený bryndák s oznámením, že je určen pro děti do tří let, skončil v košíku. Bill zrudnul, ostatní z toho měli druhé Vánoce. Po chvíli se zase každý rozběhl do jiných směrů a nakupování mohlo pokračovat. Bill tušil, že klukům o něco jde. Kráčel mezi regály s kompoty, když se zastavil a nastražil uši. Na druhé straně se bavil Daniel s Kryštofem. A bavili se o něm a Tomovi. Pokrčil rameny a natáhnul se pro kompotované maliny. Popravdě, myšlenka, že by byl s Tomem sám, ho trochu děsila. Asi by si nerozuměli, ten věkový rozdíl v tom hrál podle Billa důležitou roli.Thirteen - třináctka

16. february 2011 at 17:00 | Pétina
Další jeden z mých oblíbených filmů. Viděla jsem ho prvně asi před...5 lety a samozřejmě si ho jednu dobu pouštěla pořád dokola. Záviděla jsem Tracy z filmu, jakou měla volnost a povahu. Díky bohu, že to je fakt za mnou, asi bych nikdy nemohla být taková, to by ke mě nesedělo :D
Pokaždý se na to ráda podívám, líbí se mi zpracování té změny chování hlavní role. Prostě takový naučný, trochu psycho film pro teenagery. ROZHODNĚ! Doporučuju...
Link pro zájemce ke stažení je TADY
;)

TRAILERPlay- Us against the world

16. february 2011 at 16:00 | Pétina
ta písnička mě dokáže vždycky tak nějak zvláštně povzbudit :) 
<3
Black swan - Černá labuť 7.

13. february 2011 at 19:11 | Pétina |  Black swan - Černá labuť

"Znova!" poručil Tom s otráveným výrazem a protočil očima. Seděl na vyšší židli jako bohém a rozdával posledních třicet minut samé rázné příkazy. Rozhodně nebyl v dobré náladě, protože Billovi se už chtělo téměř brečet z veškeré té námahy. Už nemohl, potřeboval pauzu, ale neměl odvahu Tomovi jakkoliv odporovat. Jakmile se místností rozlehlo jeho přísným tónem to zatracené slovo 'ZNOVA', přivřel oči, tiše zaskuhral a společně s Davidem se udýchaní postavili zpět doprostřed sálu a připravili se do zahajovací pózy.
"Můžeme…" mávnul Tom rukou na hudebníky. Rozezněly se housle, piano a tanečníci se opět rozprostírali po parketě. Chlapec se snažil pravidelně dýchat, cítil se strašně dehydrovaný, sípal a snažil se jich po několikáté odtancovat velkou část choreografie. Úlevně vydechnul, když se postavil do závěrečné pózy a hudba utichla. Hlasitě dýchal, jeho hrudník se zvedal až neobvyklou rychlostí a se vztyčenou hlavou se podíval na Toma. Dobré tři minuty se nedělo nic, jen stál a v místnosti bylo ticho, které po chvíli začalo být Billovi nepříjemné, tušil, že je něco špatně. Tom vstal a sešel pár schůdků dolu. Promnul si čelo a zastavil se dole, kde se rozhlédl po celém sále.


Black swan

13. february 2011 at 16:00 | P.parfaite
Řekla jsem si, že když už mě ten film uchvátil natolik, že jsem ho stačila za tu dobu, co ho mám (cca 2 týdny) skouknout asi 7x, že bych ho mohla hodit jako první do rubriky s filmy. Můj názor nebudu nějak prodlužovat. Tím, že na jeho téma píšu povídku mi přirostl k srdci ještě víc. Jelikož a protože jsem sama tancovala už od pěti let, včetně baletu, dokážu se v to nějakých situacích do roli Niny vcítit, jak člověku je, když se snaží a beztak se dočká akorát kritiky. Ale je pravda, že pak to dotyčnou osobu donutí víc na sobě pracovat, dát na jevo, že na to má.
Nebudu to nějak prodlužovat, tenhle film si mě získal hned a dostal se na mojí příčko nej filmů.
Kdo by měl zájem TADY si můžete film stáhnout ;)

TRAILER:


ostatní pod perexem


Usher - More

13. february 2011 at 14:00 | Pétina

<3


Espoir 2.

13. february 2011 at 13:00 | P.parfaite |  Espoir

Chlapec se rozhlížel po obrovském hlavním nádraží a seděl na svém cestovním batohu. Cestování rád neměl. A už vůbec ne, pokud cestoval sám. Nebyl si ani jistý, že vystoupil na správném nádraží!
Konečně se mu ulevilo, když uviděl na eskalátoru bandu asi čtyř kluků, mezi nimi jeho bratranec Artur.

,,No konečně!" vypískl úlevně, chytl bágl a hnal se ke klukům.

,,Promiň, Bille, chytli jsme dopravní zácpu, tak jsme si museli trochu zajet. Kdyby na to Tom tak nešlápl, byli bychom tu později," usmál se omluvně Artur a ukázal na vysokého mladíka za sebou. Díval se na Billa s krajním nezájmem a hned uhnul pohledem a díval se raději všude kolem, ale chlapec z něj nespustil oči. Líbil se mu, to nemohl popřít. Tom působil zvláštně, ale dosti zamlkle už od pohledu. Jako někdo, komu musíte koutky úst natáhnout na skřipec, než by se smál.

,,To nevadí, jen jsem se docela bál, jestli jsem tu vůbec správně," usmál se zpět na bratrance a prohlídnul si i ostatní dva Arturovy společníky.

Kesha - We R Who We R

13. february 2011 at 12:00 | P.parfaite
mám tu zpěvačku čím dál víc radši <3


Look at the webcam, honey banner

13. february 2011 at 11:00 | P.parfaite
Ach, ten tenhle banner mi přijde jako jeden z nejskvostnějších.
Byl přidělen k naší povídce s Lenn. Na jeho výrobě jsme se podílely obě dvě.
Já jsem udělala vše, co je v obdélníku a Lenn to zdokonalila nápisky a vůbec tím provedením.
Povídka by se každou chvíli měla objevit i na TWC blogu, krom toho, že už je i tu.
Každý komentář rozhodně uvítáme ;) No, líbí se mi, hodně, stejně jako povídka! :)California dreaming - banner for Mizuki

12. february 2011 at 21:32 | P.parfaite
takže, neni to sice na 100%, ale tak snad se bude líbit ;)
k povídce od Mizuki ;)
btw. nemyslim si, že se mi zas až tak nepovedl xD