December 2010

Nemám ráda uklízení, ale...

21. december 2010 at 17:11 | P.parfaite
...když mě to chytne, tak proč neuklidit celý byt třeba? Původně jsem si chtěla uklidit jen svůj pokoj...zrekrutovat ho, trošku pozměnit, věci srovnat jinak. A tak jsem se do toho dostala, že sem se vrhla i na úklid koupelny, záchoda, obýváku i kuchyně. Sem divná? Jo jsem, protože jinak mě uklízet opravdu nebaví -.-"
Ale tak když už jsou ty Vánoce, že? Musím se pochlubit, protože je to pro mne nadlidský výkon. Ono to sice je jedno, když nevidíte, jaká binec tu byl předtím, ale to je jedno :D. Možná to je i dobře, kdo ví? Zítra mě čeká velké srovnávání skříně, protože ta moje tuna oblečení...no...je to takovej mišmaš, řekněme :D proto...ta se obejde bez fotky :D...

1

Tiziano Ferro - Perverso

21. december 2010 at 16:31 | P.parfaite
Hrozně chytlává písnička! :D už sem se zmiňovala, že se mi ten jazyk líbí?
Nicméně, v sluchátkách mi jede celý den, nekecám! ^^


A přišla jsem na ní z tohoto videa. Jak jina, než s Tomem. Prostě PERVERSO! :D


Feed me with your...18.

21. december 2010 at 16:26 | P.parfaite |  Feed me with your...

TOM
Z úst se mi vydere tichý povzdech,prevít malej...jak já nesnáším dětské

smýšlení!No,nevadí. Vytáčím tvé číslo a poslouchám tiché tůtání v telefonu.

BILL
Cuknu sebou, když zavibruje během chvíle mobil. Vezmu si ho zpátky a zvednu.

"Co je?"...

TOM
"Dárek říkáš? Pokud vím,nemám narozeniny."

BILL
"Oh, byl to dar z lásky..." ušklíbnu se.

TOM
"Viděl tě někdo?"

Lady GaGa - Christmas tree

10. december 2010 at 19:39 | P.parfaite

Feed me with your...17.

10. december 2010 at 19:35 | P.parfaite |  Feed me with your...

BILL  
"Uvidíme, kdo bude plakat jako poslední..." hodim po ní naštvanej pohled, naposledy otřu oči a sednu si na svoje místo.

TOM  
Dopoledne i odpoledne uteklo velice rychle, mám za sebou pár operací a jeden šílený zážitek jak mě malý kluk kousl do ucha, protože si myslel že jeho mámě ubližuju. Mám dva stehy protože mi ten prevít prokousl lalůček. Okay...nenávidím děti,už jsem to říkal? Broukám si nějakou písničku po cestě domů, Bill už nevolal a tak ani před jeho školou nečekám a rovnou si to mířím k baráčku.

BILL  
Stojim v parku za keřem a nevěřícně koukám na krvácející Daphne pod sebou. Spíš nevěřim tomu, že jsem vážně našel odvahu to udělat. Za prvé, nechci nic riskovat, aby nás napráskala. Za druhé, nedovolim, aby na Toma jakkoliv sáhla...za třetí, Tomovi by to mohlo udělat radost. Kleknu k ní, odložim menší kudlu vedle ní a vytočim Tomovo číslo.

TOM  
"It's too late apolo...jéžiši..kterej kretén zase otravuje.." bručím nesouhlasně když zvonění mobilu přeruší můj "nádherný" zpěv v autě. Vylovím z palubní desky telefon, krásné véčko, rozevřu jej o koleno a přiložím k uchu aniž bych se díval na volajicího. "Co je?!"Feed me with your...16.

9. december 2010 at 18:20 | P.parfaite |  Feed me with your...

BILL
Chytnu jej rukama za jeho dlaně, položené na mých stehnech a ztvrdčím proti jejo rozkroku přírazy.

TOM
"Baby...možná bys měl..trošku zpomalit pokud nechceš abych byl hned potom,co jsme začali..." zamručím s lehkým úsměvem na rtech,prsty stisknu jemnou kůži a tvořím pod prsty bílé fleky.

BILL
"To by byl pro mne docela úspěch, když to dělám podruhé, co myslíš?" usměju se a sklonim se k jeho uchu. Skousnu jej lehce mezi zuby a zasténám.

TOM
"Pro mě by to mohla být jistá porucha potence,lidé v mém věku už se neudělají tak rychle jako vy mladší.."


o.8 Blueberry boy...

9. december 2010 at 15:16 | P.parfaite
havní postava z povídky Myrtilles od Syhrael ;D...příště bude Bernard, přísahám!
alan

o.7 They are twins

9. december 2010 at 15:14 | P.parfaite
chtěla jsem zkusit taky něco z jiného soudku...:-)
...

Usher ft. Pitbull - DJ Got Us Falling In Love Again

9. december 2010 at 15:11 | P.parfaite

<3


Feed me with your...15.

9. december 2010 at 15:07 | P.parfaite |  Feed me with your...


BILL
"Co když na někdo přijde? Co když....co když mě zatknou, nebo mi daj trest smrti...." chytim ho pevně za loket a sleduju, jak mu srdce pomalu dotloukává v dlani. Zatočí se mi lehce hlava.


TOM
"Zlato...mám za sebou sedmdesát vražd..nebo víc,nepočítám to...kdo kdy na to přišel?"zachechtám se a malými nůžtičkami odstřihnu aortu a ostatní tepny.Srdce mi naposled zapumpuje v dlani a teplá krev z žil té ženy už stéká do připravených kýblů.

BILL
Chvěju se a přivírám oči. Je to hnusný pohled na jednu stranu. Ale na druhou? Mám dobrý pocit z pomsty. Je to pro otce. Pro otve a jeho přání, abych uspěl. Opravdu, Bille? Je to proto? Chytnu pevně Toma za ruku a otočim ho rázně k sobě. "Slib mi, že tohle se mnou nikdy neudělá, slib mi to!"

TOM
Přivřu oči a vtisknu tiláskyplný polibek na rty.Upustím z rukou srdce a hladím tě po vlasech. "Nikdy..přísahám."


What I want for Christmas...

5. december 2010 at 14:20 | P.parfaite
Je trošku směšné, že mi táhne pomalu, ale jistě na 18-tej rok a musím psát dopis 'Ježíškovi'. Ale beru to se srandou. Ještě si s dopisem pohraju, aby nějak vypadal a momentálně už visí nějakej ten den na ledničce. Bylo by komické, kdyby třeba táta si odškrtával :D
Vlastně jsem neměla ani tušení, co bych pořádně chtěla. Ale časem se mi to začalo v hlavě shromažďovat a vyšlo mi z toho tuto (obrázek). Logicky, že nedostanu všechno, co bych chtěla, protože to by jsme museli mít majlant, ale je to spíš takový výběr:

o.1 Mobil Nokia 5230. Můj nejvysněnější dárek. Nikdy jsem si nepotrpělna na mobily, hlavní pro mne bylo, aby se z toho dalo volat a psát sms. Ale tenhle mě okouzlil a navíc, ten můj starouš už se mi trošičku rozpadá :D
o.2 Parfém od Fergie - Outspoken. Opět láska na první pohled...nebo spíš čuch :D.
o.3 Parfém od Beckham - Intimately. Inspirace od mojí starší sestry, protože po něm taky tolik toužila, až jsem s ní jednou šla do Déemka, aby si jí mohla koupit. No a samozřejmě mi taky strašně zavoněla. Takže další favorit :D
o.4 Boty od Bati. Nejsou ani tolik drahé na to, kolik peněz si Baťa většinou vyžaduje za pár bot. Stojí tušim..800 KČ.
o.5 Řasenka od Max-Factor. Bohužel jsem si nedavno koupila za docela dost peněz řasenku od...sakriž, teď si nevzpomenu. No, takovou tu tlustou, žlutou...taky docelá známá. Ale vůbec mi nesedla. Nic to s mýma řasama nedělá...takže zbytečně vyhozené peníze. Ale tuhle macfactorku si každej vychvaluje, tak jí chci zkusit :)
o.6 Kosmetickou přípravu na vlasy od Syoss. Aneb kvalitní značka, vyhovující mé hlavě. Nic extra, ale je to potřeba :)
o.7 Taška Nike. Přesně takovou podobnou jsme si vyhlídla u nás na Chodově. Slintala jsem nad ní asi půl hodiny, dokud mě mamka neodtáhla. Můj šuplík převažuje spíš kabelkami, tak jsme si řekla, že by nebylo špatný mít taky nějakou sportovnější tašku :)
o.8 Nějaké ty hadříky. Tak například zítra si jdu koupit menší kabát do Pull and Bearu a pěkné tílko od Bershky. Babička, že mi dá peníze, ale jakmile si věci koupim, musím je odevzdat mamce a dostanu je až pod stromeček :'( :D.

To je asi k mé 'skromnosti' všechno :) haha...
Feed me with your...14.

5. december 2010 at 12:19 | P.parfaite |  Feed me with your...

BILL
Je pondělí, courám se pomalu do školy. Poslední dobou se cítim jinak. Líp, seběvědomě od toho incidentu s Tomem. Možná je to díky tomu, že mám Toma. Možná, možná. První hodinu je matika. Sedím vzadu sám, bohužel jak je známo, bez Mii. Ale přes to jsem se přenesl. Ztratil jsem kamarádku, získal jsem přítele. Vyvyžuje se to. A dostanu do rukou test, co jsme psali před víkendem. Kouknu na to a....nechápavě na to koukám. "Jak to, že mám za pět?!" vyhrknu hlasitě.

Profesorka:
"Nebude to NÁHODOU tím,že jste si v pátek místo psaní testu lakoval nehtíčky?A na poslední chvíli to zkoušel zachránit tahákem?!"

BILL
"To neni pravda, učil jsem se na to celý den! Nehty jsem si lakovla jenom z toho důvodu, že jsem byl s prací hotov, že šilháte a vidíte používat tahák někoho jinýho za to já nemůžu!" vstanu na nohu a naštvaně zafunim.


Hamburg shoot 2010 <3

5. december 2010 at 11:35 | P.parfaite
musím říct, že tenhle shoot se celkem povedl :-)
konečně taky jedno místo, které mám s Billem stejně propíchlé - pupík ;DD


Shonelle - Impossible

4. december 2010 at 21:07 | P.parfaite

<3


Feed me with your...13.

1. december 2010 at 15:56 | P.parfaite |  Feed me with your...

BILL
"Musim jít domu na oběd...." otočim se a radši vykročim směrem domu.

TOM

"Zvu tě na jídlo ke mě.Bille..."nasednu do auta a jedu těsně vedle chodníku,pomalu."Nezbavíš se mě."

BILL

"A co mi dáš. Co takhle kus masa z nějaké další tvojí oběti? A k pití třeba...trochu krve, co?!" zrychlim krok.

TOM
"Kurva poslouchej mě,nejím to.Potřebuji si JEN promluvit!"