August 2010

no words. i like them <3

26. august 2010 at 21:06 | P.parfaite
oni jsou prostě ikony, sluší jim to :-))
...

christmas shopping in Italy <3

24. august 2010 at 23:44 | P.parfaite
ach, píšu z naprosté euforie. právě jsem přišla z naší vycházky s mamkou, její kamarádkou a Alici - kamarádky dcera. oni bydlí v Itálii, do ČR zavítají občas. jen tak jsme konverzovali, načež mamky kamarádka povídá, ať v listopadu dorazíme. že letenky tolik nestojí, a přespíme s klidem u nich. a ano, mamka souhlasila a pojedem tam!!!!
se vší vážností začínám šetřit, protože tam hodlám nakoupit na Vánoce, a samozřejmě něco pro sebe. něco? hodně věcí pro sebe! :D na co se ale nejvíc těším je Miláno, kam si pojedeme udělat celodenní výlet...ach...ach....ach! já se těšim ^^

milano <3

Miley Cyrus - Can´t be tamed

23. august 2010 at 19:23 | P.parfaite
...


from my life

23. august 2010 at 19:04 | P.parfaite
,,,
Mé denní zážitky, pocty, nebo jen výlevné žvásty. Stejně to téměř nikdo nečte, takže spíše výpisníčdk pro mne :)
...
Kresby, fotky, outfity, mé myšlenkové pochody se budou nacházet v této rubrice. Nechce se mi to rozdělovat do jednotlivých rubrik, takže zde je takový odpadkový koš všeho, co se mnou má společného ;)

MUSIC

23. august 2010 at 18:37 | P.parfaite
...
nejrůznější klipy od interpretů, či videa s mou oblíbenou muzikou. Ať už jsou to Tokio hotel, pussycat dolls, lady gaga...:)
...
Každý má většinou oblíbenou kapelu. Proč bych nemohla i já? Rubrika týkající se jen této čtyřčlenné kapely. Věci, co mě kolem těhlech interpretů zaujalo :)...
Upřímně, najde se málo poctivců, kteří jdou do obchodu si kupovat originální cédéčko. Ani já nejsem nějaký poctivec. Ráda se najdu hudbu na internetu. Tak proč se nepodělit s vámi? V této sekci budou mptrojky, případně celá cédéčka ke stažení ;)

mé "tokio" zamyšlení...

19. august 2010 at 11:30 | P.parfaite
...
jednou z mých oblíbených činností je přemýšlení. večer, než jdu spát, si vždy vrazim sluchátka do uší a přemýšlím. ať už o kravinách, nebo důležitých věcech. včera jsem přemýšlela nad Tokio Hotel. nad tím kolotočem kolem nich, co se mnou vlastně "udělali", jaký mají život, co jsem díky nim prožila atd. je to spíš něco jako vypsání pro mne. v bodech se rozepíšu o mých myšlenkových pochodech co se této kapely týče :-)


shoppaholic ukojil své touhy...částečně ;)

7. august 2010 at 20:38 | P.parfaite
konečně zpátky doma. v Praze! jsem už doma sice od čtvrtka, ale až teď jsem se dokopala k tomu, abych napsala něco na blog. stejně to nikdo nečte, píšu si to spíš pro osobní radost.
co bylo na 14-ti denní dovolené s rodiči nebudu nějak extra rozebírat. až na pár nepěkných konfliktů s otcem to bylo docela i přijatelné. samé výlety, bobová dráha, pláž, drinky. a taky samý Rakušáci. ehm, co se dalo čekat, když jsme byli ubytovaní kousek od hranic Rakouska ;D
k mojí netrpělivostí jsem si vybrala už i veškeré dárky k svátku od rodiny. tedy, téměř všechny. od babičky jsem si vyprosila DvD Humanoida. od našich kabelku, boty a naušnice, což bylo tak trochu úlevné - začíná se ze mě stávat nehorázný shoppaholic ;D. nechci ani vidět ty nálety, až dostanu výplatu. což by mělo být 15-tého. to mi připomíná, jsem zvědavá na VNS. nikdy jsem na žádném TH srazu nebyla, tak mě to letos opravdu už dolákalo, abych se tam šla podívat :)
No, já budu končit, pustit si film. Dokonalý chlap - vypadá to na nadějný film :-)

...
...